AOC 24" G2460VQ6 1ms 75Hz alınır mı?

Hocam bu monitörün kitapçığını bulup indirdim. Sitelerde 60 Hz diye yazıyor fakat kitapçıkta şöyle bir yazı var
Ver. Frequency (Hz)50Hz - 76Hz
76 Hz ye kadar çıkıyor anlamında mı acaba ?
Haftaya bu monitörü alıcam galiba

Ya ben sizi öldünüz sanmıştım. En son cevap gelmeyince artık... Acaba geldi de benim mi haberim yok? Neyse bu model 1920x1080 çözünürlükte 60 Hz yenileme hızı sunuyor. Daha alt çözünürlüklerde monitörü 75 Hz yapabilirsiniz. Hız aşırtma olayı var mıdır bilmiyorum.

Nasıl oldu da bu monitöre aşık oldunuz anlayamadım ama. Tamam aşık olunacak özellikleri var ama ne bileyim...

Dün size hoparlörü var mı diye sormuştum ama görmemişsiniz galiba Monitörün tasarımı hoşuma gitti. Hatırladığım ölçülere göre rafın yerini oynatmadan 1-2 milim ile sığabilmeside benim için büyük bir artı

Malzeme kalitesi nasıl olabilir? Bence pek çoğu aynıdır. Asıl olay panel kalitesi.
Tamamdır çok teşekkür ederim yardımlarınız için
Haftaya haziranda aldığım sistemle birlikte monitöründe incelemesi paylaşıcam

Anladım. Sadece merakımdan sormuştum. Ve ms. değerinin aşırı etkilemediğini deneyimleyerek, kullanarak da anlamış oldum. Sizin açıklamanızla oturmuş oldu. Teşekkürler. @Oreki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…