AOC 24" G2460VQ6 1ms 75Hz alınır mı?

IPS bir paneli gördükten sonra bence alamazsınız. Hatta VA panel bile yeterli. "İyi" TN paneller yok mu peki? Var ama fiyatları 2500-3000 TL civarından başlıyor ve size en düşük kaliteyi sunuyor. Şu alacağınız modelden belki bir tık iyidir. İsterseniz Samsung'u kullanan arkadaşları etiketleyebilirim. Onlarla konuşun ve tatmin olursanız alırsınız. Tamam mıdır?

Sizin için yenileme hızı önemli. Sonra kaliteye bakacaksınız. İkisini bir arada sunan yalnızca Samsung var. VA panel film için fazlasıyla uygun. Özellikle siyah renkler hoşunuza gidiyorsa.

Bu monitörü bu sene aldım ve aldıktan sonra 250 saati aşkın pubg oynadım gayet memnunum ama bu monitörden ne istediğine bağlı görüntü olarak hoş ve ayarlardan fps oyunu moduna ayarlabiliyorsun, ayrıca freesync özelliği var ama benim ekran kartım nvidia olduğu için kullanamıyorum, monitör kötü değil internetten videolarını izle ben kafanı karıştırmak istemem.

Bu Samsung monitörün curved olmayanı var mı acaba ? Ve 72 hz'de kullanabilmek için AMD ekran kartı mı gerekiyor?
IPS bir paneli gördükten sonra bence alamazsınız. Hatta VA panel bile yeterli. "İyi" TN paneller yok mu peki? Var ama fiyatları 2500-3000 TL civarından başlıyor ve size en düşük kaliteyi sunuyor. Şu alacağınız modelden belki bir tık iyidir. İsterseniz Samsung'u kullanan arkadaşları etiketleyebilirim. Onlarla konuşun ve tatmin olursanız alırsınız. Tamam mıdır?

Sizin için yenileme hızı önemli. Sonra kaliteye bakacaksınız. İkisini bir arada sunan yalnızca Samsung var. VA panel film için fazlasıyla uygun. Özellikle siyah renkler hoşunuza gidiyorsa.

Yok sanırım. Curved istemezseniz doğru düzgün başka bir model bilmiyorum. Ne diyeyim, AOC alın gitsin. AMD kart kullanmak gerekmiyor bu arada. Ben etiketliyeyim arkadaşları. @SideWinder @Jira @GCN komşusuna aldırmıştı yanlış hatırlamıyorsam.:saçma: Etiket bildirimi gitmezse, sonradan tekrar etiketlerim.

Nvidia ayarlarından digital vibrance'yi 100 yapın tn oluyor IPS. IPS i bu kadar büyütmeyin önemli olan hız. Üstelik oyunlarda renk yoğunluğu ne kadar fazlaysa dikkat dağıtma olasılığı da o kadar fazladır. Üstelik göz yorar. Güzel ayarlanmış bir TN oyun için en iyisidir.

Nvidia ayarlarından digital vibrance'yi 100 yapın tn oluyor IPS. IPS i bu kadar büyütmeyin önemli olan hız. Üstelik oyunlarda renk yoğunluğu ne kadar fazlaysa dikkat dağıtma olasılığı da o kadar fazladır. Üstelik göz yorar. Güzel ayarlanmış bir TN oyun için en iyisidir.
Hadi bakalım kafam yine karıştı. :)

Eh işte. 60 Hz bu model. Bakmanız gereken ilk şey yenileme hızı daha önce de yazdım. Kafanızın karışmasına gerek yok, arkadaş aynı şeyi yazmış. Sizin için önemli olan ilk şey yenileme hızı. Size önerdiğim monitör aslında Samsung olanı. O IPS olan modeli at dediğiniz için attım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı