AOC 24'' G2SPU/BK ekranındaki ölü piksel mi?

Siz arıza çıktığı için iade edeceksiniz. Sizi kapsamıyor bu maddeler ve kendileri de cümlenin başında açıklamışlar zaten, ürünü paketleyin koli bandı ile bantlayıp gönderin. Güzel bir model seçmişsiniz ama teknoloji şans işi. Bende 1 haftadır kullanıyorum bu monitörü. Değişim yapma şansınız varsa değişim yapın bu fiyata en iyi monitör bu. Ölü pixel çok rahatsız etmiyor gitti geldi uğraşmak istemiyorum derseniz göndermeyin. Bir de değişim yaptığınız ürünün de bozuk çıkma ihtimali var. Bu ihtimali de düşünmek lazım.

Bu şekilde belirterek tekrar iade talebinde bulundum kabul etmediler.

Sinerji servis ile değişim veya iade için tekrar ticket açmamı istediler.

Yetkili servise yollayıp ona göre işlem yapıcaklar diye düşünüyorum.

Ticket açtım bekliyorum.

Bu tür durumların yaşanmaması için sürekli olarak monitör-TV-telefon-tablet-laptop-notebook türü ürünlerin hep mağazadan test edilerek alınması gerektiğini vurguluyorum. Sonra uğraştırıyorlar. Koşulsuz şartsız ürün değİştİren bir Dell'i gördüm başka da görmedim.
Gerekli değişim ve iade konusunu arkadaşlar anlatmış zaten. Durumu haber edersiniz. 👍
Tabi dediğiniz doğru da ben mesela Mardin de yaşıyorum. Bir tek vatan computer var. Ve mağazada olan tek 2k monitör Samsung g5. Başka yok. Mecbur netten alıyoruz. Dell iade değişim konusunda en iyisi evet ama süreçleri çok uzun.

Bu şekilde belirterek tekrar iade talebinde bulundum kabul etmediler.

Sinerji servis ile değişim veya iade için tekrar ticket açmamı istediler.

Yetkili servise yollayıp ona göre işlem yapıcaklar diye düşünüyorum.

Ticket açtım bekliyorum.
Hocam siz yanlış yaptınız. Beğenmedim diye iade edebilirsiniz. İade hakkınız var.

Hocam siz yanlış yaptınız. Beğenmedim diye iade edebilirsiniz. İade hakkınız var.

İlk başta cayma hakkımı kullanarak iade talep ettim zaten ama açılmış diye iade kabul etmediler.

Sinerji değişim talebimi onayladı.

Yeni monitör kargoya verildi.

Vaktini ayırıp ilgilenen herkese çok teşekkür ederim.

Bunda da ölü piksel çıktı sol altta kalıyor o yüzden değişim ile uğraşmayacağım.

Sadece kırmızı tonda belli oluyor.

Şans olacak arkadaş insanda.

Fikrimi değiştirip ikinci gelen ölü pikselli monitörüde değişim için yolladım.
Değişimim onaylandı.
Herhangi bir sıkıntı yaratmadılar.
Üçüncü monitör geldi ve herhangi bir problemi yok.
Sinerji hakkında olumsuz yorumlar çok var forumda ama ben çok taktir ettim.
Hiçbir şekilde sıkıntı yaratmadılar.
Sinerji'nin servisi ile iletişime geçiyorsunuz monitörü kargolamanızı istiyorlar geri kalan tüm işlemleri onlar halledip size yenisini yolluyorlar :)

Bilgilendirmek istedim ilgilenen arkadaşlara tekrardan teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı