AOC 24G2SPU/BK ışık sızması normal mi?

snege

Femtopat
Monitör
AOC 24G2SPU/BK
Selam, fotoğrafta görmüş olduğunuz gibi IPS panel monitörümde ışık sızması var. IPS panel için bu kadar ışık sızması normal bir şey mi yoksa değişmeli miyim?

IMG_20230824_230044.jpg

Gece karanlıkta lambayı açmanıza gerek kalmayacak derecede neredeyse. İade etmelisin
Hocam aynı monitörden sipariş verdim. Aynı sıkıntıyı yaşar isem bunun iadesi yapılır değil mi? Ve bu sorunu yaşadığımı nasıl anlayabilirim?

Selam, fotoğrafta görmüş olduğunuz gibi IPS panel monitörümde ışık sızması var. IPS panel için bu kadar ışık sızması normal bir şey mi yoksa değişmeli miyim?

Eki Görüntüle 1916151
IPS panellerde ışık sızması zaten var. Olmaması için çok farklı paneller gerek. Fakat biraz fazla gibi. Dert etmezseniz değiştirmeyin. Gayet iyi bir monitör.

Eki Görüntüle 1916151
Valla bende almayı düşünüyordum bunu görünce aklıma takıldı acaba diğer kullananlarda da böyle mi yoksa size denk gelen üründe mi böyle kullananlar yazabilirse çok iyi olur.

IPS panellerde ışık sızması zaten var. Olmaması için çok farklı paneller gerek. Fakat biraz fazla gibi. Dert etmezseniz değiştirmeyin. Gayet iyi bir monitör.
Anladım hocam sağ olun, rahatsız eder ise iade talebinde bulunurum.

Valla bende almayı düşünüyordum bunu görünce aklıma takıldı acaba diğer kullananlarda da böyle mi yoksa size denk gelen üründe mi böyle kullananlar yazabilirse çok iyi olur.
Teknoloji şans işi hocam biraz. AOC modellerinde çok ışık sızması yok diye biliyorum ama arkadaşa denk gelmiş olabilir. Bence alabilirsiniz AOC iyidir.

Geri
Yukarı