AOC 24G2SPU/BK ışık sızması normal mi?

snege

Femtopat
Monitör
AOC 24G2SPU/BK
Selam, fotoğrafta görmüş olduğunuz gibi IPS panel monitörümde ışık sızması var. IPS panel için bu kadar ışık sızması normal bir şey mi yoksa değişmeli miyim?

IMG_20230824_230044.jpg

Tamamdır hocam şimdiden hayırlı olsun :)
Hocam bu model RTX 4060Ti ekran kartları ile uyumlu değil mi? Satın alırken bir hata yapmamışımdır umarım.

Gece karanlıkta lambayı açmanıza gerek kalmayacak derecede neredeyse. İade etmelisin
Valla bende almayı düşünüyordum bunu görünce aklıma takıldı acaba diğer kullananlarda da böyle mi yoksa size denk gelen üründe mi böyle kullananlar yazabilirse çok iyi olur.
Bende böyle olduğunu tahmin ediyorum. Sende de aynı sorun olursa değiştirirsin. Ben indirimde aldım ve şuan fiyatı arttı. O yüzden değiştirme konusunda aşırı kararsızım. Onun dışında renkleri, görüntü kalitesi ve tepki süresi gayet güzel bir monitör

Bende böyle olduğunu tahmin ediyorum. Sende de aynı sorun olursa değiştirirsin. Ben indirimde aldım ve şuan fiyatı arttı. O yüzden değiştirme konusunda aşırı kararsızım. Onun dışında renkleri, görüntü kalitesi ve tepki süresi gayet güzel bir monitör
Değişim talep etsen ederler mi?

IPS panellerde ışık sızması zaten var. Olmaması için çok farklı paneller gerek. Fakat biraz fazla gibi. Dert etmezseniz değiştirmeyin. Gayet iyi bir monitör.
Üst iki taraf ve solalt taraf rahatsız etmiyor ama sağ alt tarafta biraz büyük bir sarılık var. İndirimde aldım ve fiyatı arttı o yüzden biraz kararsızım. Değişim vardır umarım.

Değişim talep etsen ederler mi?
Araştırmadım ve pek bilgim yok. Popüler bir teknoloji mağazasından sipariş ettim. Umarım değiştirebilirim

Bütün ekran kartlarıyla uyumlu değil mi?

Hocam ne zaman aldınız monitörü
Hem Free-Sync Premium hem G-Sync Compatible var evet. Ama 4000 serisini destekliyor mu emin değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı