AOC 24G2U alınır mı?

Monitörü 1 aydır kullanıyorum. Monitör çok iyi. Oyun, film, Gündelik hepsini götürüyor. Şu anki fiyatlardan ben almam. Linkdeki fiyat performansına bakarsan ne demek istediğimizi anlarsın.
İtopya'nın indirim-bindiriminden 1600 TL'ye aldım. İtopya monitörleri indirime koyuyorsa yarısı sorunlu kardeşim. 4 Ölü pixel vardı. 1 Tanesi her yerden gözüküyordu, sanki monitörde delik varmış gibi. İade yolladık, kargo ellerine ulaşıyor birbirlerinden haberleri yok. 4 temsilciyle konuştum 2 gün içinde. Hepsi farklı farklı iade ve değişim koşulları söylüyor. Değişimle yenisi geldi :D Bu monitörde de çerçeve de açıklık var arka ışıklandırmayı görüyorum + Işık sızması bayağı var. Sinirlendim göndermedim kullanıyorum. Yav git 150 TL daha ver Vatan'dan al kafasız insan :mad:
Bende itopyadan aldım. Hiçbir sorun yok :).

Monitörü 1 aydır kullanıyorum. Monitör çok iyi. Oyun, film, gündelik hepsini götürüyor. Şu anki fiyatlardan ben almam. Linkdeki fiyat performansına bakarsan ne demek istediğimizi anlarsın.
İtopya'nın indirim-bindiriminden 1600 TL'ye aldım. İtopya monitörleri indirime koyuyorsa yarısı sorunlu kardeşim. 4 ölü pixel vardı. 1 tanesi her yerden gözüküyordu, sanki monitörde delik varmış gibi. İade yolladık, kargo ellerine ulaşıyor birbirlerinden haberleri yok. 4 temsilciyle konuştum 2 gün içinde. Hepsi farklı farklı iade ve değişim koşulları söylüyor. Değişimle yenisi geldi :D bu monitörde de çerçeve de açıklık var arka ışıklandırmayı görüyorum + ışık sızması bayağı var. Sinirlendim göndermedim kullanıyorum. Yav git 150 TL daha ver Vatan'dan al kafasız insan :mad:

Zaten alırsam Vatan'dan alırım. Yorumlarınız için teşekkürler.
Bu fiyat ile alınmaz. Geçen sene 999 TL'ye almıştım.

Hocam maalesef bu dolar kurunda 999 TL'ye almak imkansız şu an.

Geri
Yukarı