AOC 24G2U monitörde cızırtı sorunu

expectivess

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Avukat
Arkadaşlar yeni monitör aldım. AOC 24G2U. Ölü piksel testi + ışık sızması vs. testlerini yaptım hiçbir sıkıntı yok. Sadece güç kablosunda biraz temazsızlık var. Sağ sola veya hafif hareket ettirdiğimde monitör ekranı gidip geliyor. Ben bu kabloyu eski monitörüm kablosuyla değiştirsem sıkıntı olur mu? Güç kabloları standart mı oluyor? Eski monitörüm AOC E2070SWN.

Arkadaşlar yeni monitör aldım. AOC 24G2U. Ölü piksel testi + ışık sızması vs. testlerini yaptım hiçbir sıkıntı yok. Sadece güç kablosunda biraz temazsızlık var. Sağ sola veya hafif hareket ettirdiğimde monitör ekranı gidip geliyor. Ben bu kabloyu eski monitörüm kablosuyla değiştirsem sıkıntı olur mu? Güç kabloları standart mı oluyor? Eski monitörüm AOC E2070SWN.
Genelde aynı olur.

Bende de aynı sorun oldu.Temazsızlık oldu hafif hareket ettirince görüntü gidiyordu.Fakat monitörün kablo geçirmek için yaptığı bölümden çıkardım ve normal taktım,sorun çözüldü.

Kablo deliğinden geçirirseniz gergiye geliyor tam oturmuyor aynı durum bende de vardı ben kabloyu biraz çekip esneterek çözdüm.
Diğer türlü yukarı aşağı indirdiğinizde (özellikle aşağı) görüntü gidiyor cızırtı yapıyor.

Eski monitörümün kablosuna baktım.10a 250w ibaresi yer alıyordu.Şu anki monitörümün kablosundada aynı ibare yer alıyor.Değişim yaptım.Şimdi sağa sola oynatsam da sıkıntısız kullanıyorum.Kablonun eski olması monitöre zarar verir mi?Eskiden kasıt ise 2014 falan.

Yeni konular

Geri
Yukarı