AOC 24G2U monitörde piksellerin dalgalanıyor

R7 250'nin desteği HDMI v1.4 yanlış görmediysem. Bazı kaynaklar 1080p + 144 Hz, bazıları 1080p + 120 Hz desteklediğini söylüyor HDMI v1.4'ün.
Yinede deneyeyim. Bu arada harbiden 120 Hz'e alınca bir tık gitti gibi o karıncalanma problemi.

R7 250'nin desteği HDMI v1.4a yanlış görmediysem. Bazı kaynaklar 1080p + 144 Hz, bazıları 1080p + 120 Hz desteklediğini söylüyor HDMI v1.4'ün.
Hocam denedim en fazla 120 Hz alabildim. Direkt dönüştürücü kullanmadan HDMI takmam dalgalanma sorunumu çözdü sadece.

Karıncalanma olayına gelirsek bu monitörde kronik sanırım 60 Hz iken karıncalanma yapıyor ama 120 Hz üstüne çıkınca baya azalıyor. 144 seçebilseydim daha çok yok olurdu büyük ihtimal.

Son düzenleme:
Bu problemler genelde dönüştürücülerden kaynaklanıyor, farklı bir kablo ile denediniz mi?
Farklı ekran kartı takıp direkt HDMI takıp denedim aynı. Az önce eski monitörümü taktım onda da aynı sorun varmış. Acaba gözüm alışmadığı için mi.

Bahsettiğim problem şu, adamın omzuna bakın bir şeyler hareket ediyor. Discord adınızı atarsanız size aynı filmin sahnesini test etmenizi isteyecektim. Burdan korsan film sitesi atmak yasak çünkü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Farklı ekran kartı takıp direkt HDMI takıp denedim aynı. Az önce eski monitörümü taktım onda da aynı sorun varmış. Acaba gözüm alışmadığı için mi.

Bahsettiğim problem şu, adamın omzuna bakın bir şeyler hareket ediyor. Discord adınızı atarsanız size aynı filmin sahnesini test etmenizi isteyecektim. Burdan korsan film sitesi atmak yasak çünkü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam dc adresini atıyorum problem yok ancak yönetim mesajı siliyor.
steamcommunity.com/id/Carlzberg Buradan ulaşmayı deneyebilirsiniz eğer steam paylaşmak da yasak değilse.

Geri
Yukarı