AOC 24G2U nereden alınır?

Çok teşekkürler cevaplar için. Bu ölü piksel, ghosting ve benzeri sorunlarda iade veya değişim konusunda hangi firma nasıl tavır sergiliyor, okuyup aklınızda kalan veya bizzat yaşadığınız deneyimler varsa yazarsanız sevinirim. Çünkü ona göre biyerden alacağım.

Gördüm bu konuyu bayağı da okudum ama konu 42 sayfa, açıkcası hepsini okumadım. Bu konudan sizin aklınızda kalan önemli bir nokta varsa paylaşırsanız sevinirim.
Bir de sizce fiyatı düşer mi bu monitörün? Dolar artıcak gibi duruyor ama koronadan dolayı da artmış olabilir fiyatı normalleşmeye geçildikçe o artış düşebilir. Sizce 1-2 ay sonra ne olur fiyatı?

Üretimler zor şartlar altında bildiğiniz üzere. Dolar da dünya düzeninde konumunu koruyor. Fakat bence yaz tatili ve korona normalleşme süreçleri ile düşer. Acele yoksa haziran Temmuz'da indirimler, KDV indirimleri ile alınabilir.
Monitörü gözünüz kapalı alın. Üstte arkadaş test programlarını paylaşmış zaten.
Biliyorum çok sağlam bir monitör ama şu anda hbde 1800 civarında bir uçuk fiyatta başka bir sitede 1700 civarı alınmaz derecede yani kafamda şu monitör var fiyat nasıl sence? ASUS 27" VG278QF 165Hz 0.5ms DVI-D HDMI DP FHD Freesync Gaming Monitör | ITOPYA
FHD, 165mhz fakat 27" monitör. 27" tavsiye etmem, hele FHD hiç tavsiye etmem. TN panel kişisel görüş fakat, IPS öneririm.
Oyun için almıyorsanız, ya da çok az oynuyorsanız alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Üretimler zor şartlar altında bildiğiniz üzere. Dolar da dünya düzeninde konumunu koruyor. Fakat bence yaz tatili ve korona normalleşme süreçleri ile düşer. Acele yoksa haziran Temmuz'da indirimler, KDV indirimleri ile alınabilir.
Monitörü gözünüz kapalı alın. Üstte arkadaş test programlarını paylaşmış zaten.

FHD, 165MHz fakat 27" monitör. 27" tavsiye etmem, hele FHD hiç tavsiye etmem. TN panel kişisel görüş fakat, IPS öneririm.
Oyun için almıyorsanız, ya da çok az oynuyorsanız alabilirsiniz.

Competitive bir diğer deyişle rekabetçi ve rekabet içeren oyunlar oynuyorum örneğin Rainbow Six Siege ya da DayZ gibi bu yüzden TN panel almak istemiştim fakat sanırım IPS daha mantıklı olacak en azından görüntü kalitesi açısıdan ve de story, campaign tarzı oyunların ya da muazzam grafikli filmlerden verim alabilmek için IPS şart sanırım.

Competitive bir diğer deyişle rekabetçi ve rekabet içeren oyunlar oynuyorum örneğin Rainbow Six Siege ya da DayZ gibi bu yüzden TN panel almak istemiştim fakat sanırım IPS daha mantıklı olacak en azından görüntü kalitesi açısıdan ve de story, campaign tarzı oyunların ya da muazzam grafikli filmlerden verim alabilmek için IPS şart sanırım.
Espor denilen yarışmalara katılıp, hazırlanmıyorsanız tavsiye etmem.
Sporun e'si olmaz zaten. Hareketsizliği spor diye özendiriyorlar. Pedal çevirmeden, dambıl basmadan, tempolu yürümeden spor mu olur.
Bu arada sosyal mesaj vereyim. 😀 Evinize barfiks demiri alın, stepper alın, dambıl seti alın, çıkın yürüyüş yapın, bisiklet varsa binin, bayır kasın, lisanslı sporcu olun bir branşta. Ben de oynuyorum fakat spor da yapıyorum. Sigara, bilgisaysar karşısında gençliğinizi çürütmeyin.

Espor denilen yarışmalara katılıp, hazırlanmıyorsanız tavsiye etmem.
Sporun E'si olmaz zaten. Hareketsizliği spor diye özendiriyorlar. Pedal çevirmeden, dambıl basmadan, tempolu yürümeden spor mu olur?
Bu arada sosyal mesaj vereyim. 😀 Evinize barfiks demiri alın, stepper alın, dambıl seti alın, çıkın yürüyüş yapın, bisiklet varsa binin, bayır kasın, lisanslı sporcu olun bir branşta. Ben de oynuyorum fakat spor da yapıyorum. Sigara, bilgisaysar karşısında gençliğinizi çürütmeyin.

Valla bu konuda çok şey söylerimde uzatmayacağım durumu özet geçeceğim 4 yıllık bir body Building tecrübem var çok da sağlam vücudum vardı estetik bir süre sonra çalıştığım için zaman ayıramadım ne spora ne yemeği yapmaya bekar oldugum içinde ayrı bir dertti 4 sene düzenli düzensiz yaptım bir şekilde bir süre sonra ne para çıkartabildim maaş aynıyken her şeye zam gelmesi falan her neyse protein tozu et falan alırken tavuk almaya başladım bir süre sonra hiçbirini alamamaya başladım ay sonu faturadır odur budur oturdum motoru satıp sistemi dizdim şu anlık mutluyum :D.

Valla bu konuda çok şey söylerimde uzatmayacağım durumu özet geçeceğim 4 yıllık bir body Building tecrübem var çok da sağlam vücudum vardı estetik bir süre sonra çalıştığım için zaman ayıramadım ne spora ne yemeği yapmaya bekar oldugum içinde ayrı bir dertti 4 sene düzenli düzensiz yaptım bir şekilde bir süre sonra ne para çıkartabildim maaş aynıyken her şeye zam gelmesi falan her neyse protein tozu et falan alırken tavuk almaya başladım bir süre sonra hiçbirini alamamaya başladım ay sonu faturadır odur budur oturdum motoru satıp sistemi dizdim şu anlık mutluyum :D.
Aslında spor yapmak sadece kas geliştirmek değil tabi, bilindiği üzere. Tempolu yürüyüş bile bir spordur bence. Ben de 40 kg dambıl set aldım, barfiks demiri, stepper, bisiklet filan elimden geldiğince vücudu canlı tutmaya çalışıyorum. Bence iyice salmadan, siz de sistemin yanına vinley dambıl set, barfiks demiri alıp şu günlerde evde takılabilir, dışarıda da zaman kalırsa yürüyüş vs. yapabilirsiniz. Verdiğiniz emekler boşa gitmesin. Sağlıklı, fit vücud da önemli bence. Üstteki ve bu cevabı sadece size değil herkes için yazdım bu arada.

Aslında spor yapmak sadece kas geliştirmek değil tabii, bilindiği üzere. Tempolu yürüyüş bile bir spordur bence. Ben de 40 kg dambıl set aldım, barfiks demiri, stepper, bisiklet falan elimden geldiğince vücudu canlı tutmaya çalışıyorum. Bence iyice salmadan, siz de sistemin yanına vinley dambıl set, barfiks demiri alıp şu günlerde evde takılabilir, dışarıda da zaman kalırsa yürüyüş vs. yapabilirsiniz. Verdiğiniz emekler boşa gitmesin. Sağlıklı, fit vücud da önemli bence. Üstteki ve bu cevabı sadece size değil herkes için yazdım bu arada.

Dediklerinizin hepsi doğru tabii ki genel konuştuğunuzun farkındayım keşke herkes yapabilse ben haftanın 6 günü çalışıyorum yasakta dahil bu yüzden pek zaman bulamıyorum spora falan zaten gün içindeki koşuşturmadan dolayı bir nevi spor yapmış oluyoruz :D :D.

Geri
Yukarı