AOC 24G2U oyuncu monitörü nasıldır?

Ürünü aldım bir gün sonra iade ediyorum. Teknobiyotik'i ürünü iade almadığı için Tüketici Hakem Heyetine az önce şikayet ettim.
Ghosting var panelde, IPS panel oyunculara göre değil, TN panellere bakın, bunlar başıma geldiyse burada hep IPS güzel, IPS güzel diyenler yüzünden oldu, yanlış bilgi verip duruyorlar, kesinlikle TN panel IPS'den daha iyi bir monitör üstelik ghosting de yok, gözleri yormuyor.
Hocam sizde her konuya aynı şeyi yazıyorsunuz ama yabancı forumlarda alıp kullananlar gayet memnun

Ürünü aldım bir gün sonra iade ediyorum. Teknobiyotik'i ürünü iade almadığı için Tüketici Hakem Heyetine az önce şikayet ettim.
Ghosting var panelde, IPS panel oyunculara göre değil, TN panellere bakın, bunlar başıma geldiyse burada hep IPS güzel, IPS güzel diyenler yüzünden oldu, yanlış bilgi verip duruyorlar, kesinlikle TN panel IPS'den daha iyi bir monitör üstelik ghosting de yok, gözleri yormuyor.
Kardesim buradaki kimseyi suclayamazsin. Sonuc olarak bu isles objektif degil herkesin algisi farkli keza kimse sana silah dayayip bunu al demedi. Arastirmani duzgun yapmadiysan bu senin problemin bir urun alicaksan pozitif yorumlardan once negatiflere bakacaksin ki sana taslak olustursun. Bu hangi urun olursa olsun gecerlidir.

Anladım kardeşlerim değerli yorumlarınız için teşekkürler. Dediğim gibi özelliklerinden çok fiyatı ve tasarımı cazip gelmişti. Acele etmeyecem araştırıp en iyisini almaya bakacam.

hocam iade almadığı için tüketici hakem heyetine şikayet etme olayı ne kadar zaman alıyor merak ettim de bir de sonuçlandı mu durum
ürünün hoparlörünü denedinizmi videolarda sesde cızırtı olma durumu ya da müziklerde falan çok kötü olma durumu var mı

hocam iade almadığı için tüketici hakem heyetine şikayet etme olayı ne kadar zaman alıyor merak ettim de bir de sonuçlandı mu durum

ürünün hoparlörünü denedinizmi videolarda sesde cızırtı olma durumu ya da müziklerde falan çok kötü olma durumu var mı
Ortalama 2 ay sürüyor diye düşünüyorum.

Hoparlörü hiç denemedim ben kulaklık kullanıyorum.

Aoc 14G2U monitör aldım fakat ekranın en sol tarafı yukarıdan aşağıya doğru çok az sarı gibi. Monitörü ilk açtığımda farketmedim yaklaşık 20 dakika sonra farkettim. Yani az bir miktar sarı. 14 gün içinde iade edebilirim ürünü. Sizde de aynı sorun var mı yoksa iade mi etmeliyim?

Aoc 14G2U monitör aldım fakat ekranın en sol tarafı yukarıdan aşağıya doğru çok az sarı gibi. Monitörü ilk açtığımda farketmedim yaklaşık 20 dakika sonra farkettim. Yani az bir miktar sarı. 14 gün içinde iade edebilirim ürünü. Sizde de aynı sorun var mı yoksa iade mi etmeliyim?
başkasında olup olmamasıyla iade edip etmemenin ne alakası var. Başkasında da olsa sorun sorundur, iade değilde değişim iste. O sarılık ürünlük bir şey gibi geldi bana.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı