AOC 24G2U vs AOC 27G2U

Arkadaşlar bahsettiğim gibi bu iki monitörün arasında kaldım. İkisi de boyutunun dışında aynı özelliklere sahip. Bu monitörü alan arkadaşlar 27 inç olsa da gayet doyurucu bir görüntü veriyor diyor. Bir tarafa bölünmüş diğer arkadaşlarda aksine bunun tam tersini söylüyor. Cidden arada kaldım. 27 inçte 1080P kullanan arkadaşlar varsa özelliklede bu monitörün 27 inçini, fikir verirlerse sevinirim.
Ha bir de aklıma takılan bir başka mevzu 27 inç ekran 24'e göre daha fazla ayrıntıyı hissettirmez mi?

hertz ve piksel aynı kalacağı için hissettirmez hatta 24 inç daha bile iyi gelebilir 27 inç sadece bi tık daha ekran genişliği sağlar fakat 240hz 27 inç bir monitör alıcaksanız o farklı

Merhaba ben AOC 27G2U 27'' olan modeli satın aldım incehesap gaming gecesinde. Herkesin bakış açısı farklıdır kimisi Curverd sever kimisi düz olsun ister 2K 4K vs önemli olan senin bütcen ve istediğin özellik. Bana göre çok güzel fiyat performans ürünü. Tavsiye ederim indirime tekrar girerse al.
Merhaba ben AOC 27G2U 27" olan modeli satın aldım İncehesap Gaming gecesinde. Herkesin bakış açısı farklıdır kimisi curverd sever kimisi düz olsun ister 2K 4K vs önemli olan senin bütçen ve istediğin özellik. Bana göre çok güzel fiyat performans ürünü. Tavsiye ederim indirime tekrar girerse al.

Dostum hala AOC27g2u yunkullaniyor musun eğer kullanıyorsan uzun kullanımda ne oldu monitöre çok çıktımı bir ozet gecirsen çok güzel olur.

Dostum hala AOC27g2u yunkullaniyor musun eğer kullanıyorsan uzun kullanımda ne oldu monitöre çok çıktımı bir ozet gecirsen çok güzel olur.
Gayet güzel monitör. Bana biraz parlaklığı az geldi ama kesinlikle güneşte v.s parlama yapmıyor. Zamanında bu monitörü almak istediğimde; 27 inç 1080P' ye olur mu? çamur izlersin boyun fıtığı olursun diye önyargılı konuşmuşlardı. Forumlarda 27 inç 1080P mevsuzu ve RX580 çok ısınıyor konusunu salarsak daha çok bilgi paylaşabiliriz.

Gayet güzel monitör. Bana biraz parlaklığı az geldi ama kesinlikle güneşte v.s parlama yapmıyor. Zamanında bu monitörü almak istediğimde; 27 inç 1080P' ye olur mu? çamur izlersin boyun fıtığı olursun diye önyargılı konuşmuşlardı. Forumlarda 27 inç 1080P mevsuzu ve RX580 çok ısınıyor konusunu salarsak daha çok bilgi paylaşabiliriz.
Selam ben de aynı düşünceler ie bakıyorum hatta ben bir de Curved VA mü alsam Flat IPS mi alsam diyorum. Curvedler böyle daha bi içine çekiyor insanı ama ghosting sorunu ile karşılaşan çok diyorlar onda. Sanırım 27G2U alıcam. 24 ufak geliyor. LG nin GL650F serisi 400nit parlaklık var aslında ama bu 250nit yetmiyor mu?

Selam ben de aynı düşünceler IE bakıyorum hatta ben bir de Curved VA mü alsam Flat IPS mi alsam diyorum. Curved'ler böyle daha bir içine çekiyor insanı ama ghosting sorunu ile karşılaşan çok diyorlar onda. Sanırım 27G2U alacağım. 24 ufak geliyor. LG'nin GL650F serisi 400nit parlaklık var aslında ama bu 250nit yetmiyor mu?

Dostum flattan şaşma. 250 nit yetiyor. Monitörün ekranı max bir ekran ve güneşi çok fazla yansıtmıyor, sönümlüyor. Bana bugüne kadar oynadığım bütün oyunlarda yeterli geldi. Tarkov' da dahil. Ancak tercihen 400 nit olan LG monitörüde seçebilirsin. Aralarında parlaklıktan başka fark olduğunu sanmıyorum.
Flat IPS candır. Özellikle biraz hızlı bir panelse tadından yenmez. Şimdiden hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı