AOC 24G2U vs AOC 27G2U

Kirve

Hectopat
Arkadaşlar şu an 1K'ya 24G2U mu alayım 27 inc olanı mi? Ben 27 inclik monitör istiyordum fakat
24'lük indirime girdi. 27 inclik bir türlü indirime girmiyor. Girer mi? Girerse ne kadar girer beklemeli miyim? Ne yapmalıyım acıkcası bilmiyorum. Monitöre uzaklıgım 1.20 metre civarında, büyüklüğü sorun olmaz ve hep büyük monitörüm olsun istemiştim. Fakat indirime de girmiyor. Bana yardım eder misiniz?

Muadilinde indirime giren başka monitör bakın. 27" ve 1080p sorun olmayacak ise IPS başka 27" 144hz monitör bakabilirsiniz.
araştırdım fakat bulamadım zaten burada da bi konu açmıştım Aoc g2u monitörlerini önerdiler. indirimin bitmesine çok az bi süre kaldı.. 27 inc ile 24 arasındayım yardımcı olur musunuz

hocam iyice kafam beynim karıştı ya. IPS diye g2u monitörü kaçırma dediler.. şimdide siz msi monitör atmışsınız kaçırmayın diyorsunuz ve 24g2u ile aynı fiyattalar. iyice karıştı kafa..

Hocam iyice kafam beynim karıştı ya. IPS diye G2U monitörü kaçırma dediler. Şimdi de siz MSI monitör atmışsınız kaçırmayın diyorsunuz ve 24G2U ile aynı fiyattalar. İyice karıştı kafa.

Hocam bende ikisi arasında kaldım da benim de monitör ile en az aramda 110 cm var bana da yardımcı olur musunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı