AOC 24G2U mu yoksa 27G2U mu?

Bütçe
2500-3250

Mordecai ama

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar AOC monitör almayı planlıyorum ama 27" mi yoksa 24" mi karar veremedim. Fiyat aralığı neredeyse 100TL falan sizce 27" alsam mı? Ve monitör iyi midir alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hikayeli oyunlar'da büyük ekran farkını gösterir. Ekrana olan mesafe uzaklığın önemli. Yabancı inceleme sitelerinde 1080p için 24'' tavsiye ediliyor. Ekran kartı ve işlemci'nin yeterliliği önemli. İlerde sistem değiştireceğini düşünüyorsan acelen de yoska geleceğe yönelik 2k 27'' de uygun fiyata düştüğünde alınabilir. Monitör sık değişen parça olmadığı için iyi düşünmelisin. Arasında kaldığın modeller gayet yeterli.

Hikayeli Oyunlar'da büyük ekran farkını gösterir. Ekrana olan mesafe uzaklığın önemli. Yabancı inceleme sitelerinde 1080p için 24" tavsiye ediliyor. Ekran kartı ve işlemci'nin yeterliliği önemli. İleride sistem değiştireceğini düşünüyorsan acelen de yoska geleceğe yönelik 2K 27" de uygun fiyata düştüğünde alınabilir. Monitör sık değişen parça olmadığı için iyi düşünmelisin. Arasında kaldığın modeller gayet yeterli.

Ya ileriye yönelik alacağım ürünlerde biraz bütçemi aşıyor açıkçası :( sorun bütçe işte yani bu bütçeye daha iyi Gaming monitör bulamam sanırım bir de LG 24G650-B var onun dışında pek bulamadım aradığım türde.

Ya ileriye yönelik alacağım ürünlerde biraz bütçemi aşıyor açıkçası :( sorun bütçe işte yani bu bütçeye daha iyi Gaming monitör bulamam sanırım bir de LG 24G650-B var onun dışında pek bulamadım aradığım türde.

Arkadaşın dediği gibi yapabilirsin aslında, şu fiyata bak derim.

AOC 27G2U Trendyol'da 2980TL'ymiş baya fark var evet.

Geri
Yukarı