Çözüldü AOC 27G2U vs AOC 24G2U

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yusuf4134

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, başlıktaki gibi bu iki monitor arasında kaldım, yaklaşık 3 yıl BenQ 24inc 144Hz TN panel monitor kullandım, artık TN panel kullanmak istemediğim için ve bazı sorunlar yaşadığım için elimden çıkardım, genelde oynadığım oyunlar, ağırlıkla GTA 5 ve bunun haricinde LOL, BF5, Battlefront 2 ve bazı hikayeli oyunlar oynuyorum. Bazı arkadaşlar 27inc 1080P de çok kötü, pixelleri sayıyorsun 24inc al diyor, bazıları 27inc gayet iyi 27 olanı al diyor, çok kararsız kaldım. Sizce hangisini almak daha mantıklı olur veyasiz olsanız hangisini alırdınız? Şimdiden teşekkürler.

24inc modeli: www.incehesap.com/aoc-24g2u-24-inc-monitor-fiyati-43761
27inc modeli: www.incehesap.com/aoc-27g2u-27-inc-full-hd-gaming-monitor-fiyati-43851

Çözüm
17-24 inç arası için 1080p tavsiye edilir, 27 inç ve sonrası için 2K ve 4K tavsiye edilir. 1080p 27 veya daha büyük boyutta bir monitör almanızı önermem. İnç başına piksel (ppi) yoğunluğu azaldığında görüntü bulanıklaşır, göze çirkin gelmeye başlar.
Arkadaşım Nasıl monitörü deneme şansın oldu mu? Beklentini karşıladı mı?İmzamda bulunan sistemi dün itibari ile topladım ben de şimdi monitör alacağım ve tavsiyelerinize ihtiyacım olacak.AOC 24G2U modelini tavsiye eder misin?
Siparişini verdim fakat henüz elime ulaşmadı, Ulaşınca fikirlerimi belirtirim tabiki.

Arkadaşım Nasıl monitörü deneme şansın oldu mu? Beklentini karşıladı mı?İmzamda bulunan sistemi dün itibari ile topladım ben de şimdi monitör alacağım ve tavsiyelerinize ihtiyacım olacak.AOC 24G2U modelini tavsiye eder misin?
Bekliyorum aynisini düsünüyorum.
Monitor bugün elime ulaştı, kontrol ettim ölüpixel vs yok. Monitore gelecek olursam gerçekten çok güzel renkleri var. Menü tuşları biraz küçük ama çok lazım olmuyor zaten bu yüzden sorun değil. Kendime göre bir kaç ayar yaptım çok daha güzel oldu. Almayı düşünen arkadaşlara öneririm gayet memnunum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı