AOC 27G2U incelemesi

Kardo monitör geldide 1 adet ölü pikselim var. Lakin sıkıntım şu oyunun modları alasında geçiş yaparken modları pek beyenmedi aşırı boğuyor insanı. Modları kapattım zamanda netlik olmuyor .NET'lik ayarını nasıl yapıyon. Dediğin gibi ghosting yok.

Oyuncu 1 ve gamma 3 modunda kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuncu 1 ve gamma 3 modunda kullanıyorum.

Modları çok kötü. Ama monitör güzel.
İlk oyundan 11 kil aldım apexsde sen düşün farkı. Tek sıkıntı modların hiçbiri beş para etmez. Salak saçma bir görüntü çıkıyor.
Normalde modda oynuyorum onda da biraz netlik sorunu var .NET'lik ayarını bulamadım.

Modları çok kötü. Ama monitör güzel.
İlk oyundan 11 kil aldım apexsde sen düşün farkı. Tek sıkıntı modların hiçbiri beş para etmez. Salak saçma bir görüntü çıkıyor.
Normalde modda oynuyorum onda da biraz netlik sorunu var .NET'lik ayarını bulamadım.

Nerden almıştınız bu arada ölü piksel için iade edecek misiniz? 1 ölü piksel sayılıyor muydu? Monitörlerde standart moddan gerisinin güzel olduğunu görmedim şimdiye kadar bu arada.

Modlarıyla uğraşma bence de. Kendi modunu ellerinle yarat. Sanat eseri misali :)

İşin saçma yanı şu diğerimki FPS moda aldın üzerinde değişiklik yapamıyorsun bırakmıyor.
Neyse birkaç gün kullanacağım olmadı iade edeceğim piksel sorunu var. Ekran köşesinde falan olsa pek takmıcamda gözüme batıyor.

İşin saçma yanı şu diğerimki FPS moda aldın üzerinde değişiklik yapamıyorsun bırakmıyor.
Neyse birkaç gün kullanacağım olmadı iade edeceğim piksel sorunu var. Ekran köşesinde falan olsa pek takmıcamda gözüme batıyor.

Galiba ölü pikselin ilerde büyüyüp kocaman bir nokta olma olasılığı da var bir resim de görmüştüm diye hatırlıyorum.

Birisi bu monitöre çok yaklaşınca pikselleri seçebiliyorum o yüzden 27 inç olanı geri verip 24 alacağım dedi. Gerçekten yaklaşınca pikseller rahatsız ediyor mu bende şu an 720P 24 inç monitör var almışken Full HD alacağım ama 24 yerine 27 alayım diyorum genelde monitöre 40 CM kadar uzaktan bakıyorum piksel görürsem tabii ki rahatsız olurumsiz ne diyorsunuz bu duruma pikseller yaklaşınca göze batıyor mu o kadar olacağını sanmıyorum ben yine de.

Birisi bu monitöre çok yaklaşınca pikselleri seçebiliyorum o yüzden 27 inç olanı geri verip 24 alacağım dedi. Gerçekten yaklaşınca pikseller rahatsız ediyor mu bende şu an 720P 24 inç monitör var almışken Full HD alacağım ama 24 yerine 27 alayım diyorum genelde monitöre 40 CM kadar uzaktan bakıyorum piksel görürsem tabii ki rahatsız olurumsiz ne diyorsunuz bu duruma pikseller yaklaşınca göze batıyor mu o kadar olacağını sanmıyorum ben yine de.

Ben 24 olana yaklaşık 70-80 CM civarından bakıyorum, herhangi bir problem yok. 30CM'e kadar yaklaştım yine problem yok. Deneseniz herhangi bir mağazada daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı