AOC 27G2U vs Asus VG279Q

Hangisini almalıyım.

• Oy verenlerin toplamı
    51

Ali gelturan

Hectopat
Türk forum sayfalarında geçirdiğim iki haftanın sonunda prof oyuncu olmama rağmen beni TN panelden soğuttular. Şimdi bu üç seçenek arasındayım. Ghosting sorunu yaşayacağımı düşünüyorum. Ama yine anket açayım dedim.
Monitör almak ne kadar zormuş arkadaş ya kız istemek daha kolay yemin ederim. Yok TN böyle, yok IPS böyle falan beydim yandı valla. TN panel kullanan birisi olarak IPS bir şans vereceğim inşallah pişman olmam. Yine de bir tane de TN panel seçeneği ekledim hadi bakarım iyi olan kazansın :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus'un IPS olanından uzak durun, o fiyat ne öyle?
TN de keza öyle. Her zamanki gibi Asus fiyatları şişirmiş.

Ya 24G2U/27G2U alın ya da bu 240 Hz'lik monitörü alın:

Asus'un IPS olanından uzak durun, o fiyat ne öyle?
TN de keza öyle. Her zamanki gibi Asus fiyatları şişirmiş.

Ya 24G2U/27G2U alın ya da bu 240 Hz'lik monitörü alın:
Bu monitör hep aklımda vardı aslında lakin ayak kısmı çok kötü.
AOC 27G2U alın, keyfinize bakın.
O monitör siyah renklerde batılıyor diyen var doğrumu. Pubgta ağaçlık gölgeleri çok yoğun oluyor gözükmüyor adamlar falan diyorlardı.

O monitör siyah renklerde batılıyor diyen var doğrumu. Pubgta ağaçlık gölgeleri çok yoğun oluyor gözükmüyor adamlar falan diyorlardı.
simsiyah
karanlik temali filmler nasıl
güncel
VG278QR

27g2u
AOC 27G2U teknobiyotikten sipariş verdim umarım söylediğiniz kadar vardır.
24g2u ve 27g2u modellerini denedim ve diyeceğim şuki. arkadaşlar 27 inç monitörde 1080p almayın puslu gösteriyor. Şimdi 2K Monitör araştırıyorum.

Son düzenleme:

Bende Aldım Ama Korkuyorum Gözümü Alırmı Yani Gözü Çok Yorar mı

Ölü Pixel Çıkarmı Çıkarsa Değişimi Varmı Teknobiyotikten Aldım

Işık Süzmesi Çokmu Fazla

simsiyah

karanlik temali filmler nasıl
güncel
VG278QR

27g2u
AOC 27G2U teknobiyotikten sipariş verdim umarım söylediğiniz kadar vardır.
24g2u ve 27g2u modellerini denedim ve diyeceğim şuki. arkadaşlar 27 inç monitörde 1080p almayın puslu gösteriyor. Şimdi 2K Monitör araştırıyorum.

Eeee İademi Ettiniz?

AOC 27G2U modelini bi arkadaşımda deneme fırsatı buldum. IPS paneline rağmen ghosting problemi çok az olan güzel bir monitor. Bu fiyat aralıklarına simsiyah görüntülere zaten ulaşamazsınız ulaşmak istiyorsanız QLED veya VA panel seçmelisiniz. Fakat bu sefer Ghosting sorunları yaşayacaksınız. Yani bu bütçede Ghosting mi istemiyorsunuz(TN), yoksa siyahların simsiyah mı olmasını istiyorsunuz. (QLED-VA) "Profesyonel oyuncu" olduğunuzu düşünüyorsanız sizi tatmin edecek monitorun TN panel olacağını düşünüyorum.

AOC 27G2U modelini bi arkadaşımda deneme fırsatı buldum. IPS paneline rağmen ghosting problemi çok az olan güzel bir monitor. Bu fiyat aralıklarına simsiyah görüntülere zaten ulaşamazsınız ulaşmak istiyorsanız QLED veya VA panel seçmelisiniz. Fakat bu sefer Ghosting sorunları yaşayacaksınız. Yani bu bütçede Ghosting mi istemiyorsunuz(TN), yoksa siyahların simsiyah mı olmasını istiyorsunuz. (QLED-VA) "Profesyonel oyuncu" olduğunuzu düşünüyorsanız sizi tatmin edecek monitorun TN panel olacağını düşünüyorum.

Hocam Profesyonel Oyuncu Değilim Onu Belirteyim Blackfriday Kampanyasında James Donkey JD27FG1MS144 27'' 1ms 144Hz Full HD FreeSync Gaming Monitör - incehesap.com
Bu Monitörü Aldım Ayak Bağlantıları Kötüydü Aynı Zaman da Ekran Işığı Gözümü Çok Aldı. uzun Süredir Laptop Kullanıyorum 27 Birden Büyükmi Geldi Anlamadım Ama Ekran Işığı Gözlerimi Mahvetti Bende İade Ettim

Şimdi İse Dün n11 Teknobiyotikten Aoc 27g2u Aldım Bugün Vermişler Kargoya Sizce Teslim Alayımmı Yoksa Hiç Teslim Almadan İademi Edeyim. Kupn İndirim Vs Ürün bana 1522 TL'ye Geldi.

Tek Korkum Ölü Pixel ve Aşırı Işık Süzmesi Çıkması

Ips Va Tn Panel Hakkında Çok Az Bilgim Var...

Hocam Sizce Teslimmi Alayım Yoksa İade Edip James Donkeyimi Alayım

Yada İkisini de Değilde Casper Oyuncu 27 2k 1ms 144 Tn Panel Olan Modelinimi Alayım. Ne Olursunuz Sizden Başka Kimseye Soramaıyorum...

Sistemi Aldım Ekran Yok 2 Haftadır Perişanım Bu Arada Sistemiz

Ryzen5 3600x
Amd Radeon Sapphire 5700xt Nitro+
Asus Tuf b450 Pro Gaming
32gb 3000Mhz Ram

Hocam Profesyonel Oyuncu Değilim Onu Belirteyim Blackfriday Kampanyasında James Donkey JD27FG1MS144 27'' 1ms 144Hz Full HD FreeSync Gaming Monitör - incehesap.com
Bu Monitörü Aldım Ayak Bağlantıları Kötüydü Aynı Zaman da Ekran Işığı Gözümü Çok Aldı. uzun Süredir Laptop Kullanıyorum 27 Birden Büyükmi Geldi Anlamadım Ama Ekran Işığı Gözlerimi Mahvetti Bende İade Ettim

Şimdi İse Dün n11 Teknobiyotikten Aoc 27g2u Aldım Bugün Vermişler Kargoya Sizce Teslim Alayımmı Yoksa Hiç Teslim Almadan İademi Edeyim. Kupn İndirim Vs Ürün bana 1522 TL'ye Geldi.

Tek Korkum Ölü Pixel ve Aşırı Işık Süzmesi Çıkması

Ips Va Tn Panel Hakkında Çok Az Bilgim Var...

Hocam Sizce Teslimmi Alayım Yoksa İade Edip James Donkeyimi Alayım

Yada İkisini de Değilde Casper Oyuncu 27 2k 1ms 144 Tn Panel Olan Modelinimi Alayım. Ne Olursunuz Sizden Başka Kimseye Soramaıyorum...

Sistemi Aldım Ekran Yok 2 Haftadır Perişanım Bu Arada Sistemiz

Ryzen5 3600x
Amd Radeon Sapphire 5700xt Nitro+
Asus Tuf b450 Pro Gaming
32gb 3000Mhz Ram
Aldığınız ekran gayet güzel sizi tatmin edecektir. Ölü piksel konusunda pek nasıl bir tutum sağladıkları konusunda pek bir fikrim yok fakat duyduğum kadarıyla Samsung bile en az 3 ölü piksel olmadan iade-değişim yapmıyor. Yine de gözünüz korkmasın, ölü piksel o kadar kolay oluşan bir şey değil. Kargonuzu teslim alırken sağını solunu kontrol edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı