AOC C27G1 vs AOC 27G2U vs ASUS VG279Q

dediğiniz şekilde yapınca böyle oluyor bir şey değişmiyor
şu an laptop monitörü kapalı ve ana ekranım yap dediğim halde ekran parlaklığı ile oynadıgımda değişen bir şey olmuyor. Hala laptopun ekranında oynamalar oluyor
Ayrıca display port ile bağlayım nvidia desteklemıyor zaten hdml

Dosya Ekleri

• Screenshot_13.png
    Screenshot_13.png
    152,6 KB · Görüntüleme: 36
@dogant görür ise yardim edebilir diye düşünüyorum.
Ama size anlattigim her adımları laptop ve 2. Ekran kullanan arkadaşıma yaptırdığımda sorun yaşamıyor.

sabahtan bu yana yaklaşık 11925192591 tane video izledim ve dediğiniz gibi gerçekten benden başka bu sorunu yaşayanı görmedim diyebilirim.
Normal bir şey gibi ayarları yapıp kullanabiliyorlar

sabahtan bu yana yaklaşık 11925192591 tane video izledim ve dediğiniz gibi gerçekten benden başka bu sorunu yaşayanı görmedim diyebilirim.
Normal bir şey gibi ayarları yapıp kullanabiliyorlar
Bir yerde eksik var. Terimlere daha yakin olan dogant bey size yardimci olacaktir eminim. Forum deneyimim ve ince terimleri bilmedigim icin yardimci olamıyorum daha fazla. Tekrar öğleden sonra gormezse etiketlerseniz tüm sorununuzu ve fotografli yardimci olur. Ve lütfen gönderdiğiniz görselleri kirparken ekran boyunda paylaşın. Sadece sekmelerinizi ve windows gibi ozel alanlari kirpin. Bazen konu uzayabiliyor alt sekmesinde bir secenek varsa kirpma da gozukmuyorsa gibi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı