AOC C24G1 monitörde kötü görüntü sorunu

AhmetZeybek

Centipat
İyi günler arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce AOC C24G1 modelini aldım. Monitörü kulladığımdan beri görüntü kötü pikselli gösteriyor renklerde aşırı parlak kısmama rağmen fazla. Display Port ve HDMI her ikisini de denedim sonuç aynı monitör ayarı ekran kartı ayarı yapmama rağmen FPS oyunlarında düşmanı seçmek çok zor hale geliyor. Ekran kartı RX 5600XT acaba ekran kartındaki bir problemden olabilir mi yardımcı olur musunuz teşekkürler.

Merhaba, bu sorunu maalesef bende yaşıyorum. Pikseller özellikle yeşil renkte belli oluyor. Belli başlı bir çözümü yok bunun.

Garanti iade gibi ihtimalleriniz yok mu?
Malesef iade olmuyor anca garantiye yollarız diyorlar ondada hata olarak algılayacaklarını zannetmiyorum.
Monitörü değiştirdim bütün oyunlar ve masaüstünde sorun devam ediyor ekran kartında yada işletim sisteminde problem olabilirmi denemediğim ayar kalmadı lütfen yardımcı olurmusunuz ekran kartını durduk yere değiştirmek istemiyorum.

Son düzenleme:
Maalesef iade olmuyor anca garantiye yollarız diyorlar onda da hata olarak algılayacaklarını zannetmiyorum.
Monitörü değiştirdim bütün oyunlar ve masaüstünde sorun devam ediyor ekran kartında ya da işletim sisteminde problem olabilir mi denemediğim ayar kalmadı lütfen yardımcı olur musunuz ekran kartını durduk yere değiştirmek istemiyorum.

Garanti neden almasın kardeşim panel hatası alırlar tabii ki de.

İyi günler arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce AOC C24G1 modelini aldım. Monitörü kulladığımdan beri görüntü kötü pikselli gösteriyor renklerde aşırı parlak kısmama rağmen fazla. Display Port ve HDMI her ikisini de denedim sonuç aynı monitör ayarı ekran kartı ayarı yapmama rağmen FPS oyunlarında düşmanı seçmek çok zor hale geliyor. Ekran kartı RX 5600XT acaba ekran kartındaki bir problemden olabilir mi yardımcı olur musunuz teşekkürler.
merhaba sorunu çözebildiniz mi aynı sorunu yaşıyorum

Geri
Yukarı