AOC - C24G2u alınır mı?

Bütçe
3000 TL

Ragy

Centipat
Daha fazla  
Monitör
AOC C24G2U
Her şeyi çok iyi ancak bazı yerlerde şikayet var diye duydum. Sizce nasıldır?

Son düzenleyen: Moderatör:
5 monitör değiştirdim en son AOC 24G2U aldım 2 yıldırda kullanıyorum hesabını sen yap tercih senin almadan önce mağazalara gidip yakından incelemeni tavsiye ederim birçok monitörde panel kayması çerçeve bozukluluğu var benim gözüme batıyor böyle şeyler millet önemsemiyor fakat ben önemsiyorum.

Son düzenleme:
Ben de çok araştırdım Viewsonic bir modeli ile arasında kalmıştım sonra indirime girince AOC 24G2U aldım düz ekran ama IPS olduğu için tercih ettim çok memnunum, malzeme kalitesi duruşu ekran inceliği görüntü kalitesi çok güzel. 24 inc'de curved almak biraz gereksiz diye düşünüyorum. Benim düşüncelerim tabiiki.

5 monitör değiştirdim en son AOC 24G2U aldım 2 yıldırda kullanıyorum hesabını sen yap tercih senin almadan önce mağazalara gidip yakından incelemeni tavsiye ederim birçok monitörde panel kayması çerçeve bozukluluğu var benim gözüme batıyor böyle şeyler millet önemsemiyor fakat ben önemsiyorum.
mağazaya v.s gidebileceğimi sanmıyorum. Nevşehir de yaşadığım için zor biraz bulmam.
curved alsam sorun yasarmiyim sence ?

Ben de çok araştırdım ViewSonic bir modeli ile arasında kalmıştım sonra indirime girince AOC 24G2U aldım düz ekran ama IPS olduğu için tercih ettim çok memnunum, malzeme kalitesi duruşu ekran inceliği görüntü kalitesi çok güzel. 24 ınc'de Curved almak biraz gereksiz diye düşünüyorum. Benim düşüncelerim tabii ki.

Curved almamın nedeni profesyonel olarak oyun oynamak içindi. 24inch de aynı şekilde. Ama sana uyuyorum 1-2 ay sonra alacağım da tekrar piyasaya bakıp 24G2U alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı