AOC G2260VWQ6 monitör nasıldır?

Bende de sizinki kadar büyük olmasada sanki var gibi ama tam emin olamadım.
IMG_20170803_131741.jpg

Kalite iyi değil ama böyle duruyor. Ama @mirror22 sen her şeyi çok araştırıyorsun , çok kafana takıyorsun bu kadar araştırmana , takmana gerek yok. İnşallah bir sıkıntı çıkmaz çıkarsa da 3 yıl garanti var artık.

Bende de sizinki kadar büyük olmasada sanki var gibi ama tam emin olamadım.Eki Görüntüle 252131
Kalite iyi değil ama böyle duruyor. Ama @mirror22 sen her şeyi çok araştırıyorsun , çok kafana takıyorsun bu kadar araştırmana , takmana gerek yok. İnşallah bir sıkıntı çıkmaz çıkarsa da 3 yıl garanti var artık.

Bu değişimden gelen monitör. 2 adet ölü pikselde bunda çıktı. Bir de bağlantı yerinde ki o boşluk. Oturduğum yerde ki Vatan Mağazası'nı aradım ve durumu anlattım. Getirin değişiriz dediler. Götürsem mi yarın ne yapsam bilemedim ya. Ben mi çok detaycıyım arkadaşlar. Aldığım üründe hiç bir sorun olmamasını istiyorum.

@fullmetal

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı