AOC G2460VQ6 Ölü Piksel Çıkması

Açıkçası ben aylar süren o süreci yaşadıktan sonra aldığım diğer monitörde de 1 adet ölü piksel çıktı fakat artık uğraşmak istemediğim için herhangi bir işlem başlatmadım. 1 yılı aşkın süredir kullanıyorum. İki monitörü de indirimde aldığım için ben de çok tereddütte kaldım ama sonunda ölü piksele de alıştım ve hiç görmüyorum bile onu :)
Kardeşim bende şuan ya iade edip 350 tl daha para vererek bu monitörden daha kötü bir monitör alıcam yada bununla devam edicem. Sorun görmek değil benim ki üst köşede hiç göze çarpmıyor umrumda da değil açıkçası, oyunda hiç gözükmüyor zaten ama ben çoğalma ihtimalinden korkuyorum acaba bu konu hakkında bi fikrin var mı ? Ben araştırdım her kafadan bir ses çıkıyor şehir efsanesi mi yoksa böyle birşey var mı acaba

Açıkçası ben aylar süren o süreci yaşadıktan sonra aldığım diğer monitörde de 1 adet ölü piksel çıktı fakat artık uğraşmak istemediğim için herhangi bir işlem başlatmadım. 1 yılı aşkın süredir kullanıyorum. İki monitörü de indirimde aldığım için ben de çok tereddütte kaldım ama sonunda ölü piksele de alıştım ve hiç görmüyorum bile onu :)

Yok ben kesin olarak göndermek istiyorum ama iade mi edeyim yoksa değişim mi bilmiyorum.

Biraz önce beyaz ekrandayken monitörün sol tarafında çok bariz bi şekilde bulutlanma farkettim bende yarın kesin olarak iade ediyorum.

Hepsiburada'nın değişim politikaları hiç iyi durumda değil. Doğrudan iade talep etmenizi tavsiye ederim. Ben değişim istediğim için bu konu aylarca aktif kalmıştı. @berbatine
Ben de yaklaşık 1 ay önce aynı modeli İtopya'dan aldım. Az daha Hepsiburada'dan alıyordum. İyi ki oradan almamışım.

Hocam MSI Optix MAG241C monitör satın aldım Cuma indirimlerinde Hb üzerinden ve satıcı da Hb Monitörde 1 adet çok küçük ve 1 adet nokta boyutunda ölü piksel var ve değişim yapılsın istiyorum çünkü 3 aydır Black Friday indirimlerini bekliyordum 1217 liraya aldım monitörü şuan ise 1870 lira yani eğer iade edersem bu monitörü alamayacağım ve bu fiyatlara TN panel veya Gamepower almak istemediğim için monitörsüz kalacağım. Sizin tavsiyeniz nedir ?

Aah ah niye bundan alan neredeyse herkes ölü piksel sorunu yaşıyor ya. Kalitesiz bir model de değil ki.

Tüketici Hakem Heyeti'nden değişim kararı çıktığı halde aradığım zaman değişim yapmıyoruz, para iadesi yapacağız demişlerdi. İade aldığım için bile mutlu olmuştum.

Ben Hepsi burada'yı arayıp değişim talebi oluşturacağım 14 günlük iade sürem bitmeden ve değişim olmazsa para iadesi istediğimi ekleyeceğim. Bir sorun yaşar mıyım sizce ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı