AOC mi ? ASUS mu?

Kesinlikle çok daha iyi bir tercih olacaktır...

Hem Asus hem çerçeve ince benim önerdiğimi alabilirsiniz. Hepsi bir arada. :D

Öncelikle cevaplarınız için teşekkürler.
Şimdi bu monitörle Aoc monitör arasinda 5 tl fark var . Sizce hangisi daha iyi hangisini almalıyım. Daha doğrusu Asus için beklemelimiyim.

Arkadaşlar şimdi farkettim. Asus monitör Ips panel değilmiş. Ben Ips panel alacaktım. :( Sanırım tek seçenek Aoc kaldı sanırım.

ASUS'ın LED panel olduğunu ben de fark ettim ancak çok önemli bir kriter değildir diye düşündüm sizin açınızdan.
IPS'in renk canlılığı ve özellikle yukarı-aşağı görüş açısı daha iyidir. LED panellerin de iyidir ancak aşağı ve yukarı doğrultuda IPS bayağı fark yaratır.

IPS AOC alabilirsiniz.

ASUS'ın LED panel olduğunu ben de fark ettim ancak çok önemli bir kriter değildir diye düşündüm sizin açınızdan.
IPS'in renk canlılığı ve özellikle yukarı-aşağı görüş açısı daha iyidir. LED panellerin de iyidir ancak aşağı ve yukarı doğrultuda IPS bayağı fark yaratır.

IPS AOC alabilirsiniz.

Teşekkürler bende öyle düşünmüştüm. Almışken IPS panel almam daha iyidir . Ghosting falan pek dikkat etmem. Yani benim için önemsizdir. O yüzden IPS panel almaya karar verdim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı