AOC24 24G2SPU/BK 165 Hz gibi değil

seercii

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba monitörü HDMI ile bağladım maksimum 144Hz oluyor anlamadım laptoptan dolayı mı öyle yardımcı olur musunuz? Çok bilgim yok bu konularda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop 144 Hz ise harici monitörden 165 alamazsın hocam. Laptoptan dolayı yani.
Bu nasıl bir yanlış bilgi vermektir böyle? Laptop'un ekranıyla alakası yok alabileceğiniz Hz değerinin. Eğer Laptop'un HDMI teknolojisi yeterli ise istediğiniz çözünürlüğü istediğiniz Hz değerini alabilirsiniz. Laptop ekranı ile alakalı değil, laptop'un HDMI teknolojisi ile alakalı bir durum.

Laptop 144 Hz ise harici monitörden 165 alamazsın hocam. Laptoptan dolayı yani.
Laptobum şu atayım

Ne alaka hocam laptop 60Hz olsa bile monitörde isterse 360 Hz bile alabilir.

DisplayPort kablosu takman lazım ama laptopta DisplayPort girişi var mı yok mu dikkat et elinde kablo yoksa kaliteli bir kablo al.
bana kablo gönderdiler display port kablosuda olması lazım ama laptopta onun girişi var mı bilmiyorum bakmam gerek

Bu nasıl bir yanlış bilgi vermektir böyle? Laptop'un ekranıyla alakası yok alabileceğiniz Hz değerinin. Eğer Laptop'un HDMI teknolojisi yeterli ise istediğiniz çözünürlüğü istediğiniz Hz değerini alabilirsiniz. Laptop ekranı ile alakalı değil, laptop'un HDMI teknolojisi ile alakalı bir durum.
Laptobun linkini göndereyim size

Laptobum şu atayım

bana kablo gönderdiler display port kablosuda olması lazım ama laptopta onun girişi var mı bilmiyorum bakmam gerek

Hayır maalesef DisplayPort kablosu yok Laptobunuzda. Ama 144Hz ile 165Hz arasındaki farkı profesyonel olarak göremezsiniz zaten. Keşke 144Hz alsaydınız fazladan paranız gitmiş.

Laptobum şu atayım

Laptopunuzda HDMI 2.0 var. Yani 1080P 240 Hz'e kadar monitör bağlayabilirsiniz. 2K 144Hz'e kadar monitör bağlayabilirsiniz. 4K 60Hz'e kadar monitör bağlayabilirsiniz.

Laptopunuzda HDMI 2.0 var. Yani 1080P 240 Hz'e kadar monitör bağlayabilirsiniz. 2K 144Hz'e kadar monitör bağlayabilirsiniz. 4K 60Hz'e kadar monitör bağlayabilirsiniz.

bunu bağladım 165hz alamaz mıyım şimdi ?

Hayır maalesef DisplayPort kablosu yok Laptobunuzda. Ama 144Hz ile 165Hz arasındaki farkı profesyonel olarak göremezsiniz zaten. Keşke 144Hz alsaydınız fazladan paranız gitmiş.
Peki şöyle olur mu display port type c li kablo ondan alabilir miyim ?

Yeni konular

Geri
Yukarı