AÖF sınavlarda kalınca ne olur?

Yer
Denizli
Daha fazla  
Merhaba, AÖF halkla ilişkiler ve reklamcılık okuyorum. İlk dönemden bir tene FF var, ikinci dönemden de pek umutlu değilim. Kalma, geçme işleri nasıl yürüyor? Sınıfta kalmak var mı? Varsa kaç kez kalınca kaydını silip yolluyorlar?
Bir de sınavlara çalışma tavsiyelerine açığım. Ünite özetlerini falan denedim ama faydalı olacağını sanmıyorum.

Geçemediğin dersler o dönemde kalıyor ve sonra ki dönem tekrar alabiliyorsun. Seçtiğin ders kadar para ödüyorsun. Sınıfta kalma üniversite'de zaten yok. Alttan ders bırakma var. O da zaten FF derstir. Çalışma meselesi ise; en yaygın olanı son 10 yılda çıkmış sorulara çalışmak ve not almak. Çoğu böyle geçiyor. Kendimde dahil. Yine de zor oluyor.

Geçemediğin dersler o dönemde kalıyor ve sonra ki dönem tekrar alabiliyorsun. Seçtiğin ders kadar para ödüyorsun. Sınıfta kalma üniversite'de zaten yok. Alttan ders bırakma var. O da zaten FF derstir. Çalışma meselesi ise; en yaygın olanı son 10 yılda çıkmış sorulara çalışmak ve not almak. Çoğu böyle geçiyor. Kendimde dahil. Yine de zor oluyor.
Teşekkürler de sınıfta kalma yoksa son sınıfa geldiğimde kalmış dersleri geçmek için ne kadar zamanım var ? Ömür boyu mu ?

Teşekkürler de sınıfta kalma yoksa son sınıfa geldiğimde kalmış dersleri geçmek için ne kadar zamanım var? Ömür boyu mu?

Yaş sınırı var. 29'dan sonra öğrenciliğin kesiliyor. Sonra tekrar sınava girmen gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı