AÖF üniversite ile normal üniversitenin arasında ne gibi farklar var?

ZİYA_KARA

Centipat
Arkadaşlar AÖF üniversite ile normal üniversite ile arasında ne gibi farklar var? AÖF daha mı kötü nasıl oluyor benim pek bilgim yok ,bilgilendirir misiniz?

Peki hocam açıköğretimde dersler belirli bir internet sitesi üzerinden oluyor değil mi yine eğitim alıyoruz.
Kitap veriyolar sadece herhangi bir ders yok. Bende 2. Üniversite olarak AÖF öğrencisiyim. Bir meslek sahibi olmak için veya bir alanda bilgi sahibi olmak için iyi değil. Ben web programlama öğrencisiyim derslere hiç çalışmadım sınava girdim sınavda 2-3 soru harici programlama ile ilgili soru yoktu. Amacınız sadece üniversite mezunu olmak ise AÖF tercih edilebilir veya benim gibi öylesine 2. Üniversite olarak okursanız onun harici mantıklı bir seçenek olduğunu düşünmüyorum.

Kitap verıyorlar sadece herhangi bir ders yok. Bende 2. Üniversite olarak AÖF öğrencisiyim. Bir meslek sahibi olmak için veya bir alanda bilgi sahibi olmak için iyi değil. Ben web programlama öğrencisiyim derslere hiç çalışmadım sınava girdim sınavda 2-3 soru harici programlama ile ilgili soru yoktu. Amacınız sadece üniversite mezunu olmak ise AÖF tercih edilebilir veya benim gibi öylesine 2. Üniversite olarak okursanız onun harici mantıklı bir seçenek olduğunu düşünmüyorum.

Harbiden lise + üniversitede bilgisayar bölümünü bitirdim. AÖF'te kolay olsun diye web programcılığı okurum çalışmadan rahat geçerim dedim. Bu dersler insana bir şey katmıyor ki ezberle geç 1 tane mantıklı soru sormuyorlar. Yazık halimize keşke kayıt olmasaydım dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı