Apartman kedisi elimi tırmaladı

Elias_Kötzz

Kilopat
Daha fazla  
Apartmanımızın Kamil adlı kedisi var. Bir yıl önce evinden taşınanlar bu kediyi dışarı salmış ondan beridir apartmanda kalır. Bu kedi kendisini sevdiren bir kedi ben her merdivenlerden inişimde bir dakika bu kediyi severim ve bu Kamil apartmana da başka kediyi asla sokmaz kavga eder. Neyse gelelim olaya:
Dün 16.40 saatlerinde gene Kamil'i severken yere yattı karnını açık etti. Bende karnını seveyim derken uyarı patisi ile tırmık yedim (çok derin değil ama kanadı) sizce tehlike arz edecek bir durum var mıdır?
Kamil gayet sağlıklı bir kedi fotoğrafı şu şekilde:

Screenshot_20221114-103007_Instagram.jpg

Bu bir yıl önceki fotosu gerçi ama pek değişen bir şeyi yok.

Kanadıysa kuduz ihtimali her türlü oluyor. En kötü ihtimale karşı en yakın sağlık kuruluşuna gidip kuduz aşısı yaptırmanızı öneririm.

Apartmanımızın kamil adlı kedisi var. Bir yıl önce evinden taşınanlar bu kediyi dışarı salmış ondan beridir apartmanda kalır. Bu kedi kendisini sevdiren bir kedi ben her merdivenlerden inişimde bir dakika bu kediyi severim ve bu kamil apartmana da başka kediyi asla sokmaz kavga eder. Neyse gelelim olaya:
Dün 16.40 saatlerinde gene Kamil'i severken yere yattı karnını açık etti. Bende karnını seveyim derken uyarı patisi ile tırmık yedim (çok derin değil ama kanadı) sizce tehlike arz edecek bir durum var mıdır?
Kamil gayet sağlıklı bir kedi fotoğrafı şu şekilde:

Eki Görüntüle 1571928

Bu bir yıl önceki fotosu gerçi ama pek değişen bir şeyi yok.

Dostum benim elimi kedi ısırdı bir şey olmadı rahat ol.

Kanadıysa kuduz ihtimali her türlü oluyor. En kötü ihtimale karşı en yakın sağlık kuruluşuna gidip kuduz aşısı yaptırmanızı öneririm.

Ben ısırıldığım zaman kanadı fakat bir şey olmadı.

Konu sahibini ısıran kedi sizi de mi ısırdı?
Sanırsam başka kedi

Yaaani bugün sağlık ocağına gitmeyi düşünüyorum ama yaparlar mı bilmiyorum.

İnternette tırmıktan kuduz geçişi ihtimal var eğer patı kısa zaman önce yalandıysa ama daha önce hiç vaka geçmemiş Türkiye'de. Aşıdan korkarım ama mecbur vurulcam gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı