Apartmandaki garip kişi

Mete421

Hectopat
Daha fazla  
Dün apartmanda kapıcının sesini duydum birisiyle konuşuyordu mercekten baktım bir adam bizim karşı dairenin yanındaki yukarı çıkma merdivenindeydi sanki birisinden gizleniyordu kapıcı onunla konuşmuyordu birisiyle konuşuyordu tam anlayamadım bu adam elini yukarı kaldırıp indirdi birkaç kere bizim kapıya doğru bakıyordu tam anlayamadım ben de bilerek sürgüyü içeriden kapıyı açmadan çekip kapattım apartmana yankı yaptı biraz korktu bir iki
Merdiven yukarı çıktı ben de kapıyı açtım kapattım oda hemen hızlıca yürüyerek apartmandan çıkıp uzaklaştı kapıcıdan mı gizleniyordu hırsız mıdır nedir anlayamadım. Sizce neyin nesidir?

Son düzenleme:
Dün apartmanda kapıcının sesini duydum birisiyle konuşuyordu mercekten baktım bir adam bizim karşı dairenin yanındaki yukarı çıkma merdivenindeydi sanki birisinden gizleniyordu kapıcı onunla konuşmuyordu birisiyle konuşuyordu tam anlayamadım bu adam elini yukarı kaldırıp indirdi birkaç kere bizim kapıya doğru bakıyordu tam anlayamadım ben de bilerek sürgüyü içeriden kapıyı açmadan çekip kapattım apartmana yankı yaptı biraz korktu bir iki.

Merdiven yukarı çıktı ben de kapıyı açtım kapattım oda hemen hızlıca yürüyerek apartmandan çıkıp uzaklaştı kapıcıdan mı gizleniyordu hırsız mıdır nedir anlayamadım. Sizce neyin nesidir?
Büyük ihtimalle hırsız. Depremden dolayı evinden çıkanların evlerini tespit etmeye çalışıyor olabilir bina görevlisine haber verin.

Geri
Yukarı