APC_INDEX_MISMATCH mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

EnesKrmnn33

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarı 2 hafta önce aldım ve aldığımdan beri aralıklarla mavi ekran hatası alıyorum. Nedenini bulamadım ama en son bir hata daha alınca kafayı yeme seviyesıne geldim hatanın nedeninin ben de bilmiyorum. Yardımcı olursanız cok sevinirim. Dump dosyasını aşağıya bırakıyorum.

GPU Tweak, Logitech G Hub, Al Suite 3'ü ve kullandığın -varsa- AV'yi kaldır, daha önceden kaldırdıysan bunu sil.
C:\Program Files (x86)\Digital Communications\SAntivirus\

Klavye-fare dışındaki aygıtları çıkart. BIOS'u Beta'dan bir önceki sürüme düşür.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ArmouryCrate kuruluysa bunla kaldır, herhangi bir ASUS yazılımı bu şeyle kaldırılıyorsa kaldır.

Chipseti güncelle buradan.

GPU Tweak, Logitech G HUB, al Suite 3'ü ve kullandığın -varsa- Av'yi kaldır, daha önceden kaldırdıysan bunu sil.
C:\program files (X86)\digital Communications\SAntivirus\

Klavye-fare dışındaki aygıtları çıkart. BIOS'u Beta'dan bir önceki sürüme düşür.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Armoury Crate kuruluysa bunla kaldır, herhangi bir ASUS yazılımı bu şeyle kaldırılıyorsa kaldır.

Chipseti güncelle buradan.

Bunları yapıp tekrar yazacağım buraya ama şu dediğin av ne onu anlamadım. Bunları yaptıktan sonra düzelirse Logitech G HUB'ı tekrar indirebilir miyim? Yoksa onunla da ilgisi var mı bunların.

Bunları yapıp tekrar yazacağım buraya ama şu dediğin av ne onu anlamadım. Bunları yaptıktan sonra düzelirse Logitech G HUB'ı tekrar indirebilir miyim? Yoksa onunla da ilgisi var mı bunların.
Dediklerimi yap, duruma göre tekrar indirebilirsin.

Tamamdır yaptım su an için bir sorun yok umarım bir daha yaşamam böyle bir şeyi tesekkür ediyorum. Bu sorunlar kalktıktan sonra GPU Tweak ile al Suite 3'ü tekrar indirmemde bir sakınca olur mu?
Olmaz. İleride mavi ekran alırsan yeni dosyaları paylaşırsın ona göre tekrar kaldırman istenebilir.

BIOS'dan fast boot'u kapat. CMD'yi yönetici olarak başlatıp SFC /scannow komutunu gir.
Kaldır bunu.
C:\Program Files\TxGameAssistant\

Bunu uygulayıp ve recommended WHQL sürücüyü kur.

Dediklerini yapmaya çalışıyorum ama biraz daha detaylı söyleyebilirsen benim için cok iyi olur çünkü bu işleri pek bilmeyen bi insanım . Onu uyguladıktan recommended WHQL sürücüyü nasıl kuracağımı bilmiyorum ve internetten araştırdığımda bisey cıkmadı onda yardımcı olabilirsen sevinirim.

Geri
Yukarı