Çözüldü "APC_INDEX_MISMATCH" mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

511748

Centipat
RAM
HyperX 8GB Predator 3200 MHZ X2
SSD veya HDD modeli
WD 500GB Blue SATA
Ekran kartı
MSI Radeon RX 5700 XT 8G
Anakart
MSI B450 TOMAHAWK 3466MHz
İşlemci
AMD RYZEN 5 3600 3.6GHz
Merhaba APC_INDEX_MISMATCH mavi ekran hatası aldım. DISM ve SFC komutlarını denedim, temiz. Windows ve sürücülerim güncel. Yardımlarınız için teşekkürler.

Minidump

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ryzen Master kurmadım. Hız aşırtma da yok. Antivirüs de kurulu değil. Steam yedekten geri yükleme yaparken bir kaç kez yükleme sırasında çöktü sonunda mavi ekran verdi.
Dostum LUAFV.sys dosyası hataya sebep olmuş. Bir kez daha SFC ve DISM dene istersen.
Merhaba APC_INDEX_MISMATCH mavi ekran hatası aldım. DISM ve SFC komutlarını denedim, temiz. Windows ve sürücülerim güncel. Yardımlarınız için teşekkürler.

Minidump
CHKDSK /F /R dene. Komut İstemcisi'ni yönetici olarak çalıştırmayı unutma.

CHKDSK /F /R dene. Komut İstemcisi'ni yönetici olarak çalıştırmayı unutma.

Cevabınız için teşekkürler. Komutu uyguladım, arkasından tekrar sfc /scannow komutu uyguladım. Yeni güncelleştirme buldu. ( KB5009596 ) Yükledim. Tekrar hata alırsam bilgilendiririm.
Yeni aldığım mavi ekran.

Minidump

Son düzenleme:
Cevabınız için teşekkürler. Komutu uyguladım, arkasından tekrar sfc /scannow komutu uyguladım. Yeni güncelleştirme buldu. ( KB5009596 ) Yükledim. Tekrar hata alırsam bilgilendiririm.
Yeni aldığım mavi ekran.

Minidump
Ryzen Master'ı sil. Herhangi bir overclock işlemi yaptıysan, eski ayarlara dön, herhangi bir antivirüs falan var mı ben göremedim, varsa sil.

Ryzen Master'ı sil. Herhangi bir overclock işlemi yaptıysan, eski ayarlara dön, herhangi bir antivirüs falan var mı ben göremedim, varsa sil.
Ryzen Master kurmadım. Hız aşırtma da yok. Antivirüs de kurulu değil. Steam yedekten geri yükleme yaparken bir kaç kez yükleme sırasında çöktü sonunda mavi ekran verdi.

Dostum LUAFV.sys dosyası hataya sebep olmuş. Bir kez daha SFC ve DISM dene istersen.

Çözüm
Tamam deniyorum. Tekrar mavi ekran alırsam bilgilendiririm.
Tamam deniyorum. Tekrar mavi ekran alırsam bilgilendiririm.
Uzunca süredir mavi ekran yemiyorum. Sorunum çözüldü sanırım. Yardımlarınız için teşekkürler. Çözüm hakkında en ufak bir fikrim yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı