Apex de ekran kartı %100 kullanmıyor

Ben masaüstüm var diye laptop cahili miyim? 4 yıl i5 5200u laptop kullandım. Yükte Max 84-85 derece oluyordu. Bu arada dedikleriniz tamamen palavra 95 derece her cihaz için kötü bir değer.

95 sınır zaten iyi diyen olmadı. Lafı çarpıtıyorsunuz. 90 iyi dedik, tekrar ediyorum Intel için dahi 95 sınır.

Ya dostum, anlamıyor musun beni? 4 yıl i5 5200u makine kullanman seni laptopta profesör yapmıyor. Benim 5 yıllık Dell cihazım 93'ü geçmiyor o halde 93'ü geçen tüm laptoplar berbat mı? Bilmeden konuşma şu forumda, 95 derece demedim ayrıca, 90 derece gayet normal dedim.

Laptop 90 derece tam sınır ama o işlemci tam kullanımda değilken bile 90 derece oluyor yani yükte daha yüksek değerlere çıkabilir.
Tekrar söylüyorum ister laptop ister masaüstü 95 derece üstü sağlıklı değildir frekans düşürür.

Bundan sonra da buraya cevap yazmayacağım konu sahibi frekans değerlerini atar ise görürsünüz.

Laptop 90 derece tam sınır ama o işlemci tam kullanımda değilken bile 90 derece oluyor yani yükte daha yüksek değerlere çıkabilir.
Tekrar söylüyorum ister laptop ister masaüstü 95 derece üstü sağlıklı değildir frekans düşürür.

Bundan sonra da buraya cevap yazmayacağım konu sahibi frekans değerlerini atar ise görürsünüz.
Hocam %78 diyo orda. %100 neyde kullansın zaten. %100 de 95 derece olur tam sınır işte.

Dostum sorun 8GB RAM ile düzelmezse ne yapacaksın? Ben düzelmezse 10TL'lik Steam çekilişi yapacağım forumda.

Yeni konular

Geri
Yukarı