Apex de ekran kartı %100 kullanmıyor

Dostum sorun 8 GB RAM ile düzelmezse ne yapacaksın? Ben düzelmezse 10TL'lik Steam çekilişi yapacağım forumda.

Hocam tamam o şekilde bir tık daha fazla alırım FPS ama millet aynı hatta daha düşük özelliklerle daha fazla alıyor.

Dostum sorunu aşırı ısnma kaynaklı işlemcinin frekans düşürmesi ve bundan kaynaklı darboğaz.
At bakalım işlemci frekanslarını herkes görsün. 90 derecede kaç MHz.

Dostum sorunu aşırı ısnma kaynaklı işlemcinin frekans düşürmesi ve bundan kaynaklı darboğaz.
At bakalım işlemci frekanslarını herkes görsün. 90 derecede kaç MHz.
Dostum bana bu işlemcide oyunda 90 dereceye ulaşmayan laptop atar mısın? 90 derece normal Intel işlemciler için.

Rekabetçi oyundayım, çözüm önerileri için biraz bekleteceğim kusura bakma.
İşlemcinin aynı, ekran kartının GTX 1650 olduğu, 8 GB RAM'li bir cihazda GPU kullanımı %99. Onlarca mesajımda çift kanal RAM önermişimdir, hem 8 GB günümüz için yetersiz hem de çift kanal çok daha performanslı. RAM ilavesi yaparsan birçok oyunda rahat edersin. Bu konudaki soruna gelecek olursak sorun bu değil. İşlemci 82 dereceyken de ekran kartı kullanımı olduğu için sorun ısı da değil belli ki. Bu iki sorun da yaşanabilecek olası konulardı, değilmiş. Paylaştığın görsellerde CPU clock yoktu, olsa daha iyi bir akıl yürütme yapabilirdik.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

• Cihaz prize takılı ve güç ayarlarından yüksek performans modunda olmalı.
  • DDU yükleyip, PC'yi güvenli mod ile başlatıp ekran kartı sürücüsünü kaldır, sitesinden tekrar yükle.
  • NVIDIA GeForce Experience ayarlar kısmından ''Whisper Mode'' kapalı olmalı.
  • Intel'in sitesinden bu programı indirip, eksik ne varsa güncelle, bazen dahili GPU ve harici arasındaki bir sıkıntıdan doğan performans düşüşü olabiliyor. Intel® Driver & Support Assistant,
Sonuca bakalım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı