Apex Legends DLC olmadan oynanır mı?

Oyunda P2W yok. Tamamen kol istiyor. Yaklaşık 400 saatim falan var. Zaten oyun battle royale bir oyun olduğu için P2W fazla olası değil.

Kastettiğiniz aşağıdaki ve ona benzer şeylerse sadece kozmetik.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Onlar kozmetik ancak oyunda p2w skinler var. Bazı skinlerin kendinden nişangahı oluyor çok etkili değil ama bazen işe yarıyor.

Zaten herkes cevaplamış kesinlikle P2W bir oyun değil, DLC'ler de sadece kozmetik. Ama bahsedildiği gibi bazı battle-pass silah skinlerinde "iron-sight" dediğimiz silahın herhangi bir dürbün takılmamış, default (standart) nişangah şekildeki hali silahın skinsiz halinden daha iyi. Görüş açısı olarak.

Bu durum şu video ile gösterilmiş;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

E tabi bu oyunun çok güzel Legendary yani sarı kostümleri, bıçakları, baltaları yani heirloom dediğimiz karaktere özel kozmetikleri var ve gerçekten bunlar olduğunda çok daha zevk alıyorum diyen birçok kişi gördüm. Bir bakıma p2w sayılabilir ama çok da değil. Görüntü ve zevk olarak p2w. Başka bir şey değil.

------

Zaten herkes cevaplamış kesinlikle P2W bir oyun değil, DLC'ler de sadece kozmetik. Ama bahsedildiği gibi bazı Battle Pass silah skinlerinde "iron-sight" dediğimiz silahın herhangi bir dürbün takılmamış, default (standart) nişangah şekildeki hali silahın skinsiz halinden daha iyi. Görüş açısı olarak.

Bu durum şu video ile gösterilmiş;

E tabii bu oyunun çok güzel legendary yani sarı kostümleri, bıçakları, baltaları yani heirloom dediğimiz karaktere özel kozmetikleri var ve gerçekten bunlar olduğunda çok daha zevk alıyorum diyen birçok kişi gördüm. Bir bakıma P2W sayılabilir ama çok da değil. Görüntü ve zevk olarak P2W. Başka bir şey değil.

------

Oyun beklediğimden çok daha iyi çıktı P2W olayı kesinlikle yok ve seviye atladıkça ödül veriyor. Galiba biraz da benim şansıma legendary karakter skini ve Epic silah skini çıktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı