Apex Legends nasıl oynanır?

Neno Emir

Centipat
Arkadaşlar merhaba. CS ve Valorant'tan sonra güzel grafikli bol oyunculu bir FPS oyunu arayışına girdim. Apex Legends'i buldum fakat oyundan hiçbir şey anlamıyorum. Türkçe olmaması da ayrı bir dert. Hep ben ve 2 kişi olan takımlara geliyoruz. Enter'a basıp hello yazıyorum, T tuşuna basıp mikrofonda hello diyorum tepki vermiyorlar. Botlar mı anlamadım :D Bir sürü silah bir sürü şey var. Rehber videosu vb. var mı bildiğiniz bu oyun için? Oyunda silah alıp ateş ediyorum skill falan hiçbir şeyi anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. CS ve Valorant'tan sonra güzel grafikli bol oyunculu bir FPS oyunu arayışına girdim. Apex Legends'i buldum fakat oyundan hiçbir şey anlamıyorum. Türkçe olmaması da ayrı bir dert. Hep ben ve 2 kişi olan takımlara geliyoruz. Enter'a basıp hello yazıyorum, t tuşuna basıp mikrofonda hello diyorum tepki vermiyorlar. Botlar mı anlamadım :D bir sürü silah bir sürü şey var. Rehber videosu vb. var mı bildiğiniz bu oyun için? Oyunda silah alıp ateş ediyorum skill falan hiçbir şeyi anlamadım.

Hocam aslında çok kolay bir oyun 1 2 rehber videosu izlerseniz çok kolay çözebilirsiniz Valorant'taki mantık gibi düşünün ama daha geniş bir alan ve Battle royal.

Yaklaşık 100 saate alışırsınız. 2000 saati olan biri olarak söylüyorum, mental sağlığınız için yol yakınken vazgeçin :D

Oyunun mantığı son derece basit. Bildiğimiz ve sevdiğimiz Battle Royale. Oyunda çok çeşit silah var evet ama yeni başlayan olarak sekmesi düşük ve hasarı iyi olan silahları tercih etmeniz lazım. Onları da eğitim alanından bulup Battle Royale sırasında arayıp bulabilirsiniz.
Oyunda saat başı değişen modlar var bu arada. Antrenman için iyiler.

https://www.youtube.com/@Kaelas Şu abi var, halâ da oynuyor. Rehber videoları gayet iyiydi ben ondan öğrendim çoğu bilgiyi.

Hocam aslında çok kolay bir oyun 1 2 rehber videosu izlerseniz çok kolay çözebilirsiniz Valorant'taki mantık gibi düşünün ama daha geniş bir alan ve Battle royal.

Bot olması düşük bir ihtimal oyuncu sayısı iyi seviyede. Açıkçası videodan ziyade oynadıkça öğreniyorsunuz diyebilirim.

Yaklaşık 100 saate alışırsınız. 2000 saati olan biri olarak söylüyorum, mental sağlığınız için yol yakınken vazgeçin :D

Oyunun mantığı son derece basit. Bildiğimiz ve sevdiğimiz Battle Royale. Oyunda çok çeşit silah var evet ama yeni başlayan olarak sekmesi düşük ve hasarı iyi olan silahları tercih etmeniz lazım. Onları da eğitim alanından bulup Battle Royale sırasında arayıp bulabilirsiniz.
Oyunda saat başı değişen modlar var bu arada. Antrenman için iyiler.
Hocalarım Apex Legends p2w bir oyun mu peki? Oyun ücretsiz. Valorant gibi sadece skinlerden mi kazanıyorlar parayı yoksa başka şeyler de var mı işin içinde? Oyun çok hoşuma gitti bu arada. Grafikleri , atmosferi , benim gibi kolsuzlara da uygun olması çok hoş :D

Geri
Yukarı