Apex Legends nasıl oynanır?

Hocalarım Apex Legends P2W bir oyun mu peki? Oyun ücretsiz. Valorant gibi sadece skinlerden mi kazanıyorlar parayı yoksa başka şeyler de var mı işin içinde? Oyun çok hoşuma gitti bu arada. Grafikleri, atmosferi, benim gibi kolsuzlara da uygun olması çok hoş :D

Yok hocam P2W hiçbir element yok. Skinler var sadece. Yalnız güzel bir şeyler istiyorsanız Battle Pass şart gibi bir şey. Aşırı pahalı değil 150 lira civarı bir şeydi sanırsam.

Yok hocam P2W hiçbir element yok. Skinler var sadece. Yalnız güzel bir şeyler istiyorsanız Battle Pass şart gibi bir şey. Aşırı pahalı değil 150 lira civarı bir şeydi sanırsam.
Hocam son olarak tek başıma solo bir şekilde insanlarla oynayabilir miyim? Takımlar olan 60 kişilik maça düşüyorum hep. 60 kişinin de solo olduğu bir maça girebiliyor muyum? Veya oyuncu sayısı 60 dan yüksek olmuyor mu 60 çok az geliyor bana maçlar hemen bitiyor.

Hocam son olarak tek başıma solo bir şekilde insanlarla oynayabilir miyim? Takımlar olan 60 kişilik maça düşüyorum hep. 60 kişinin de solo olduğu bir maça girebiliyor muyum? Veya oyuncu sayısı 60'dan yüksek olmuyor mu 60 çok az geliyor bana maçlar hemen bitiyor.

Tek girmek için duos kısmında fill teammates yaparsanız tek giriyorsunuz. 60'dan yüksek ise Battle Royale'de olmuyor diye biliyorum.
Bir arkadaşınız varsa onunla başlayın bu arada. Daha çok keyif verir.

Hocalarım Apex Legends p2w bir oyun mu peki? Oyun ücretsiz. Valorant gibi sadece skinlerden mi kazanıyorlar parayı yoksa başka şeyler de var mı işin içinde? Oyun çok hoşuma gitti bu arada. Grafikleri , atmosferi , benim gibi kolsuzlara da uygun olması çok hoş :D
Sadece skinlerden gelir elde ediyorlar. Tabi karakteri para ödeyerek açmaya p2w diyorsan o başkadır ama iyi oynarsan hızlıca açarsın karakterleri. Eğitimi oynayıp eğitim sahasında biraz pratik hareketlere filan alıştırma yaparsan işine gelir.

Arkadaşlar merhaba. CS ve Valorant'tan sonra güzel grafikli bol oyunculu bir FPS oyunu arayışına girdim. Apex Legends'i buldum fakat oyundan hiçbir şey anlamıyorum. Türkçe olmaması da ayrı bir dert. Hep ben ve 2 kişi olan takımlara geliyoruz. Enter'a basıp hello yazıyorum, t tuşuna basıp mikrofonda hello diyorum tepki vermiyorlar. Botlar mı anlamadım :D bir sürü silah bir sürü şey var. Rehber videosu vb. var mı bildiğiniz bu oyun için? Oyunda silah alıp ateş ediyorum skill falan hiçbir şeyi anlamadım.

Oyuna yeni basladığınızda belli bir seviyeye kadar oryantasyon maçı giriyorsunuz (botlardan oluşuyor)

Geri
Yukarı