Apex Legends oynanır mı?

Sean Boswell

Hectopat
Merhabalar şu sıralar oyun bulamamaktan dolayı acayip sıkılmış durumdayım oynayabileceğim akıcı ve güzel bir oyun arıyorum ilk aklıma eskiden oynadığım Apex Legends geldi. Sizce hala oynanır mı ve oyuncu sayısı nasıl? Eğer önermiyorsanız önerebileceğiniz güzel ve bedava Online oyun varsa yazabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar şu sıralar oyun bulamamaktan dolayı acayip sıkılmış durumdayım oynayabileceğim akıcı ve güzel bir oyun arıyorum ilk aklıma eskiden oynadığım Apex Legends geldi. Sizce hala oynanır mı ve oyuncu sayısı nasıl? Eğer önermiyorsanız önerebileceğiniz güzel ve bedava Online oyun varsa yazabilirsiniz.
Oynanır. Oyuncu sayısı yüksek. Hızlıca maç bulabiliyorum. Ayrıca Arena modu var, 3v3 atıyorsunuz. Belki ilginizi çeker.

Oynanır uzun süredir ana oyunum kendisi. Görev vs. yapmayı seviyorsan Battle Pass alıp görevleri yapabilirsin. Oynanışı hızlı. Loot yapmak istemiyorum direkt aksiyon istiyorum diyorsan Arena modu ve zaman zaman etkinlik olarak gelen Control modu var.

Net oynanır. Oyuncu sayısı gayet fazla. Oyun bulma süresi çok kısa. Zaten Apex hareketin hiç bitmediği bir oyun. 300 saati devirdim ve tek geçerim. Oyun içi ödülleri yeterli, boş karakter havuzu yok, karakter dengeli ve üstünlük sağlamıyorlar. Hem taktiksel hem eğlenceli hem hızlı her şey var. Değeri bilinmiyor ülkemizde ona acıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı