Apex Legends Octane mi, Horizon mı?

RamazanQs

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1050 Tİ
Ryzen 3 3100
Merhaba bir karakter açacağım ama arada kaldım yardım edebilir misiniz? Normalde Pathfinder oynuyorum hem kaçmak hem hızlı yolculuk yapmak için çok iyi oluyor aynı zamanda saldırı olarak rakiplerin beklemediği anda beklemediği yerlerden saldırıp vurup ikide bir pozisyon değiştirerek beklenemedik yerelerden düşürmeye çalışıyorum Octane ve Horizon arasında kaldım. Octane sadece hızlandırdığı için rakiplerin beklemediği yerden çıkmak biraz zor olabilir diye düşünüyorum ama Horizon da skilli yeterince hızlı yukarı çıkarmadığı için rakibe sıkayım sonra arkalarına kaçayım gibi bir durum kolay kolay olmaz diye düşünüyorum. Ayrıca tek oynadığım için takım oyunu yapan birisi değilim. Sizce hangisi açmalıyım ve neden?

Horizon ile parkur kontrollerin felan iyi olması lazım bir de onun zamanlaması felan var biraz ustalaşman zor olabilir ama alışırsın tabii ki ve alışınca gerçekten güzel şeyler yaratabilirsin. Bence Octane alma, hem eğlenceli değil hem de bir işe yaramıyor takım oyunu ya da solo fark etmeksizin

Octane gerçekten sağlam movement a sahipsen açmalısın bence Horizon sa biraz daha takım oyuncuları için mantıklı ultisi vs olsun çok daha işlevsel bana sorarsan solo oynuyorsan octane alıp kendini geliştir hero nun mekaniklerine hakim olursan çok güzel playler yaparsın.

Bu oyunu bırakalı aylar oldu fakat oynadığım süre boyunca gözlemlediğim kadarıyla en op karakterin patfinder olduğunu düşünüyorum, ben olsam o karakterle devam ederdim. Pozisyon değiştirmek rakiplerin üzerinde bir pozisyona hızlıca çıkabilmek battleroyale oyunların vazgeçilmezi bence. Bırakmadan önce Octane oynuyordum sürekli, doğru kişilerin elinde işlevsel bir karakter.

Bu oyunu bırakalı aylar oldu fakat oynadığım süre boyunca gözlemlediğim kadarıyla en op karakterin patfinder olduğunu düşünüyorum, ben olsam o karakterle devam ederdim. Pozisyon değiştirmek rakiplerin üzerinde bir pozisyona hızlıca çıkabilmek battleroyale oyunların vazgeçilmezi bence. Bırakmadan önce Octane oynuyordum sürekli, doğru kişilerin elinde işlevsel bir karakter.

Zaten Pathfinder'ı kolay kolay bırakabileceğimi pek sanmıyorum efsane karakter Hook'u güzel kullanınca ön kapıdan adamın kalkanını kırıp saniyeler içerisinde arka kapıdan adamı öldürebiliyorsun adamlar neye uğradığını şaşırıyor :D normalde Apex'in Battle sistemini pek sevmiyorum aimin iyi olsa bile silah ve takım oyunu yapmak zorundasın tek başıma rushlıyayım yan yana iki kişiyi düşereyim gibi planlar genelde hüsran ile bitiyor 1 şarjör ilen 1 adamı düşürmek bile neredeyse imkasız sinperır ile adamı 3-4 kere vuruyorsun ölmüyor vesaire ama pathfinder sayesinde oyundan aşırı zevk alıyorum :D

Zaten Pathfinder'ı kolay kolay bırakabileceğimi pek sanmıyorum efsane karakter Hook'u güzel kullanınca ön kapıdan adamın kalkanını kırıp saniyeler içerisinde arka kapıdan adamı öldürebiliyorsun adamlar neye uğradığını şaşırıyor :D normalde Apex'in Battle sistemini pek sevmiyorum aimin iyi olsa bile silah ve takım oyunu yapmak zorundasın tek başıma rushlıyayım yan yana iki kişiyi düşereyim gibi planlar genelde hüsran ile bitiyor 1 şarjör ilen 1 adamı düşürmek bile neredeyse imkasız sinperır ile adamı 3-4 kere vuruyorsun ölmüyor vesaire ama pathfinder sayesinde oyundan aşırı zevk alıyorum :D
Pathfinder valoranttaki jett, mobile legendsteki fanny gibi herkes oynayamıyor ama oynabilenin elinde rakibin kabusu oluyor. Ben birkaç kere denemiştim çok beceremedim ama karşıma guzel kullanlar geliyordu arada ne olduğunu anlamadan ölmüşlüğüm çoktur. Diğer karakteri avlamak kolay pathfinder ayrı bir karakter genelde onu gördüğümde saklanır onun beni görmeyeceği yerden vurmaya çalışırdım çünkü beni gördüğünde önüme degil arkama bakmak zorunda kalıyordum 😄

Peki ya Valkyrie'i önerir misiniz? Pasifi ile pathfinder gibi olmasa da agresif oynamak mümkün mü hangi karakter ile agresif oynamak daha mantıklı sizce?

Peki ya Valkyrie'i önerir misiniz? Pasifi ile pathfinder gibi olmasa da agresif oynamak mümkün mü hangi karakter ile agresif oynamak daha mantıklı sizce?

Arkadaşım kullanıyordu. Uçabilmesi hoş olmuş.

kötü karakter yoktur kötü oyuncu vardır. Bu sana kalmış hiçbiri kötü değil alsan kazıklanmış olmazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı