Apex Legends oynanır mı?

Net oynanır. Oyuncu sayısı gayet fazla. Oyun bulma süresi çok kısa. Zaten Apex hareketin hiç bitmediği bir oyun. 300 saati devirdim ve tek geçerim. Oyun içi ödülleri yeterli, boş karakter havuzu yok, karakter dengeli ve üstünlük sağlamıyorlar. Hem taktiksel hem eğlenceli hem hızlı her şey var. Değeri bilinmiyor ülkemizde ona acıyorum.
Değeri bilinmiyor değil. İnsanlar PUBG Mobile'a anca sistem yetiştiriyorlar. Bilgisayara para yetirmenin gerekli olduğunu düşünmüyorlar. O yüzden böyle oyunları deneme şansı olmuyor. Zaten Apex Legends eski istemlerde düzgün performans vermiyor.
Ben de bu aralar aynı durumdayım. PUBG tekrar indiriyorum, sarmazsa APEX indireceğim. War Thunder'a da bakmayı düşünüyorum tekrardan, eskiden çok oynardım.
PUBG tekrardan denedim geçenlerde. Maçın %75'i bot. Rekabetçi girebilmek içinde o botlarda bilmem kaç maç atman gerekiyor. Tabikide bir daha oynamamak üzere sildim :).

Net oynanır. Oyuncu sayısı gayet fazla. Oyun bulma süresi çok kısa. Zaten Apex hareketin hiç bitmediği bir oyun. 300 saati devirdim ve tek geçerim. Oyun içi ödülleri yeterli, boş karakter havuzu yok, karakter dengeli ve üstünlük sağlamıyorlar. Hem taktiksel hem eğlenceli hem hızlı her şey var. Değeri bilinmiyor ülkemizde ona acıyorum.
Yine aynı mantıkla Dünya'da Warzone çok oynanan bir oyunken bizim ülkemizde neredeyse kimse oynamıyor. Yine aynı sebepler yüzünden.

Oynanır ama 150 saatten sonra artık birileriyle girmek lazım sıkıyor çok oynarsan Tom Clancy's Rainbow Six: Siege öneririm hiç sıkılmazsın ama en az Deluxe paketi al operatör açmak zordur.

Apex oynanır. Hiç Fortnite oynamadıysanız bir şans verebilirsiniz yeni gelen modunda da yapı olmadığı için daha rahat alışabilirsiniz oynayabilidiğiniz zaman çok zevkli oyundur Fortnite.

Geri
Yukarı