Çözüldü Apex Legends'ten 72 saat ban yedim

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SwishTTT

Hectopat
Yer
Karolinska University Hospital, Solna, İsveç
Daha fazla  
Apex Legends'ten 72 saat ban yedim. Ama hiçbir hesabıma giremiyorum. Üyede olamıyorum sitesin dede aynı hatayı alıyorum. Sorun bandan mı yoksa başka bir şeyden mi cevaplarsanız sevinirim.

Aldığım hata: Sign in failure. Sign in is currently unavailable. Please try again later.

Not: Orgine hiçbir şekilde giriş yapmıyor. Üyede olamıyorum bansa ne tür ban bu?

Çözüm
Aldığınız hatayı arada bende alıyorum ama tekrar düzeliyor çıkış yapıp tekrar origin.exe'yi çalıştırdığımda. Oyundan 72 saat ban yemeniz anca Ranked girdiğiniz maçtan 3, 4 veya daha fazla çıkmışsanız zamansal olarak katlanarak ban yiyorsunuz. Harici ban yemeniz içinde hile yapmanız gerekir lakin onun içinde ya hesabınız komple gider ya da oyun genelde oyun gider hocam.
Aldığınız hatayı arada bende alıyorum ama tekrar düzeliyor çıkış yapıp tekrar origin.exe'yi çalıştırdığımda. Oyundan 72 saat ban yemeniz anca Ranked girdiğiniz maçtan 3, 4 veya daha fazla çıkmışsanız zamansal olarak katlanarak ban yiyorsunuz. Harici ban yemeniz içinde hile yapmanız gerekir lakin onun içinde ya hesabınız komple gider ya da oyun genelde oyun gider hocam.

Çözüm
Ne yaptında ban yedin :D.

Yazarımda burada ban atarlar :D . Öyle ahım yaşım bir şey değil. Küfür bile değil günlük herkesin kullandığı kelime.
Aldığınız hatayı arada bende alıyorum ama tekrar düzeliyor çıkış yapıp tekrar origin.exe'yi çalıştırdığımda. Oyundan 72 saat ban yemeniz anca ranked girdiğiniz maçtan 3, 4 veya daha fazla çıkmışsanız zamansal olarak katlanarak ban yiyorsunuz. Harici ban yemeniz içinde hile yapmanız gerekir lakin onun içinde ya hesabınız komple gider ya da oyun genelde oyun gider hocam.

Bende düzelmiyor işte. Ne zaman ban yedim o zaman böyle oldu.
Aldığınız hatayı arada bende alıyorum ama tekrar düzeliyor çıkış yapıp tekrar origin.exe'yi çalıştırdığımda. Oyundan 72 saat ban yemeniz anca ranked girdiğiniz maçtan 3, 4 veya daha fazla çıkmışsanız zamansal olarak katlanarak ban yiyorsunuz. Harici ban yemeniz içinde hile yapmanız gerekir lakin onun içinde ya hesabınız komple gider ya da oyun genelde oyun gider hocam.

Sitesinde dahi bu hatayı alıyorum. Hiçbir şekilde giremiyorum.

Son düzenleme:
Hocam küfürlü konuşmakta ban sebebi veya yazmak. Örneklerine fazlasıyla internette rastladım
Yazarımda burada ban atarlar :D . Öyle ahım yaşım bir şey değil. Küfür bire değil günlük herkesin kullandığı kelime.

Bende düzelmiyor işte. Ne zaman ban yedim o zaman böyle oldu.

Hocam Apex oynarken kullandığınız dile dikkat edin. Bana 'F*ck' diyen adamı direkt raporluyorum.

Geri
Yukarı