Valorant'tan ban yedim

Pc ban yedi yazdığına göre hwid ban yemişsin. Bende ban yemiştim geçen sene ilk hesabımla, bluestack emülatör yüklüydü offline bir telefon oyunu oynuyordum zombili bişey onda hile yapıyordum, sağolsun riot bu yüzden ban atmıştı. Kuzenimde ban yemişti ama onun neden yediği belli değil, bu arada çok kötü oynayan biri yani zoraki oynuyorum onunla hile mile yapma şansı yok her maç 5 filan vuruyor :) Bilgisayardaki herhangi bir uygulamadan ban yemiş olabilirsin. 3k üzeri skin aldığım için artık hiçbir şey yüklemiyorum bilgisayara korkudan.

Valorant durduk yere PC ban yedi. Yardımcı olacak var mı? Destek yazdım dönüş yok.

Kardeşim buraya yazmakla en büyük hatayı etmişsin. Yediremeyen bazı insanlar var kesin yoktan yere yemişsindir, ne yapalım biz mi banını açalım tarzında. İyi niyet beklemekle hata ediyorsun. Belki yalan belki doğru diyorsun ama böyle durumlarda forumlara yazdıgın zaman %99 olasılık aynen kardeşim Aras Kargo tarzı yorumlar alırsın. Benden demesi :)

Haklı ban yiyen nedense olmaz herkes masum olur zaten. Gerçekten haksız ban yediysen desteğe yazdığın zaman geri dönüş yapılır ve banını açarlar. Banın açılmıyorsa haksız ban yememişsindir.

Valorant durduk yere PC ban yedi. Yardımcı olacak var mı? Destek yazdım dönüş yok.
Pc ban dan kastın hwıd ise geçmiş olsun. Linçlemeyin arkadaşı metin2 için yüklediğim hileden dolayı ban yemiştim bende vanguard oyun kapalı olsada çalıştığı için herhangi bir şeyi hile olarak algılamış olabilir. Daha önce ban yemediysen 3 ay sonra tekrar oynayabilirsin anca o bilgisayardan hesabını geri alamazsın ama.

Geri
Yukarı