HWID ban yedim

İşletim sistemi
Windows 10

Samettt4344

Femtopat
Merhabalar, hak ettiğim için HWID ban yedim(hileden değil toxic oyunculuktan) HWID ban yemek bilgisayara herhangi bir zararı var mı? Bilgisayarın performansını vs düşürür mü? Daha doğrusu o banlandığım oyuna girememek dışında bir eksisi var mı? Şimdiden cevaplarınız için çok ama çok teşekkür ederim.

Merhabalar, hak ettiğim için HWID ban yedim(hileden değil toxic oyunculuktan) HWID ban yemek bilgisayara herhangi bir zararı var mı? Bilgisayarın performansını vs düşürür mü? Daha doğrusu o banlandığım oyuna girememek dışında bir eksisi var mı? Şimdiden cevaplarınız için çok ama çok teşekkür ederim.
Bildiğim kadarıyla yok ama illa kafanda soru işareti kalmıssa format at gitsin

Bildiğim kadarıyla yok ama illa kafanda soru işareti kalmıssa format at gitsin
Bildiğim kadarıyla format buna çözüm sunmuyor. Farklı yolları denenmiş ama bahsetmek istemiyoruh
Hayır demek istediğim yinede kafasına takılmıssa format atsın tüm dosyalar silinsin anlamında.

Yeni konular

Geri
Yukarı