Valorant'tan ban yedim

Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi oyuna giriş ekranın resmini atman lazım arkadaşın üstüne gitmeyelim bende de cracklı programlar vardı ve ben profesyonel oyuncu değilim gümüş hesabım HWID ban yedi ve sebinin Vanguard'ın arka planda bazı saçma sapan şeyleri hack olarak görmesi söylemişlerdi ama süremi kısaltmadılar banı yedirdiler affetmediler geçmiş olsun anca işlemci ve anakartı değişirsen başka hesap açıp girebilirsin.

Hocam oyuna girdiğinizde ki ekranı atar mısınız ?
Küfürden HWID atmıyorlar ki normal 2 hafta 1 hafta ban atıyor sıralı mode giremiyorsun.

Hocam AFK kalmadan 1 sene ban yiyen hesabım var. Küfürden de aynı şekilde yiyebilir ve yiyince süre bitene kadar oyuna bile giremiyorsunuz. Arkadaşta bunu HWID sanmış olabilir.

Küfürden HWID atmıyorlar ki normal 2 hafta 1 hafta ban atıyor sıralı mode giremiyorsun.
Konu sahibi HWID yazmamış ki. Ama Valorant'ta ban sistemi nasıl işliyor bilmiyorum CS'deki gibi oyun içinde göstermiyorsa kafa karıştırıcı olabilir.

Ben Valorant'ta argo ve aşağılayıcı söylemden 168 saat (bir hafta) ban yedim haksız yere ban yiyen de görmedim konu sahibininde masum oldugunu sanmiyorum yıl olmuş 2022 sen hala ben neden banlandım, bir de konu açıyorsun madem takip et.

Yeni konular

Geri
Yukarı