Apex Pro vs Apex 7

Nathan0Drake

Centipat
Mekanik klavye almak istiyorum ve SteelSeries markasının Apex Pro klavyesini gördüm fakat problem UK olması.
Apex 7'de Türkçe desteği var ama normal SteelSeries Red Switch'ler var ve 50 milyon basım ömrü var. Apex Pro'da ise yeni teknoloji omnipoint Switch'ler var ve 100 milyon basim ömrü var. Onun dışında fark yok.
(Hem İngilizce sunucularda oynuyorum hem de Türkçe ama TR'de sadece i harfi yetebilir) ek olarak bütçe durumundan problem yok zaten ekstra fark 400-500 TL hangisi alınmalı, neden? (Uzun süredir Türkçe Q kullanıcısıyım)

Son düzenleyen: Moderatör:
Mekanik klavye almak istiyorum ve SteelSeries markasının Apex Pro klavyesini gördüm fakat problem UK olması.
Apex 7'de Türkçe desteği var ama normal SteelSeries Red Switch'ler var ve 50 milyon basım ömrü var. Apex Pro'da ise yeni teknoloji omnipoint Switch'ler var ve 100 milyon basim ömrü var. Onun dışında fark yok.
(Hem İngilizce sunucularda oynuyorum hem de Türkçe ama TR'de sadece i harfi yetebilir) ek olarak bütçe durumundan problem yok zaten ekstra fark 400-500 TL hangisi alınmalı, neden? (Uzun süredir Türkçe Q kullanıcısıyım)
Neden o kadar para vericeksinki yazık parana ASUS Asus Rog Strix Flare Aura Sync RGB Cherry MX Red Mekanik Oyuncu Klavyesi | Trendyol hayalini kurup alamadığım klavye bence tavsiyem indirimede girmiş alabilirsin tavsiye ederim.
Dil konusuna gelirsek türkçe almalısın çünkü oyun oynamak dışında bilgisayarda whatsapp gibi platformlarda yazışırken seni büyük çileden kurtaracaktır :)

Neden o kadar para vericeksinki yazık parana ASUS Asus Rog Strix Flare Aura Sync RGB Cherry MX Red Mekanik Oyuncu Klavyesi | Trendyol hayalini kurup alamadığım klavye bence tavsiyem indirimede girmiş alabilirsin tavsiye ederim.
Dil konusuna gelirsek türkçe almalısın çünkü oyun oynamak dışında bilgisayarda whatsapp gibi platformlarda yazışırken seni büyük çileden kurtaracaktır :)
Rog ekipman alacağımı sanmıyorum ama yine de teşekkür ederim önerin için bu iki klavye arasında tercih yapmak istiyorum.
Bu arada switchler için detaylı bir bilgi alabilirmiyim bilen varsa?

Tabii ki Apex Pro. Apex 7 bildiğiniz Red Switch fakat Pro'da Omnipoint Switch var yani belirli tuşların hassasiyetini siz ayarlayabiliyorsunuz ve çok iyi bir özellik. Düşünmeden pro alın. Şuan dünyanın en iyi klavyesi konumunda diyebiliriz ya da en hızlı switche sahip. Bu arada benim klavyem de Apex M750 ve UK dizilime sahip. Herhangi bir negatif etkisini görmedim hatta fazla tuş olmadığı için hoşuma da gidiyor. Zaten yerleri ezbere bildiğimiz için sorunsuz kullanıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tabii ki Apex Pro. Apex 7 bildiğiniz Red Switch fakat Pro'da Omnipoint Switch var yani belirli tuşların hassasiyetini siz ayarlayabiliyorsunuz ve çok iyi bir özellik. Düşünmeden pro alın. Şuan dünyanın en iyi klavyesi konumunda diyebiliriz ya da en hızlı switche sahip.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Pro da türkçe desteği yok ve ben her türlü oyunu oynarim sorun orda yoksa kesinlikle omnipoint isterim ikilemde kaldım

Ben de UK klavye kullanıyorum zaten şuan sana da UK dizilim klavyeden yazıyorum. Hiçbir sorun teşkil etmiyor bana göre.
Teşekkür ederim birazcık düşüneyim.
Bence haklısın almalıyım ama ya aldıktan sonra hemen piyasaya yeni ürün sürerse steelseries isteklerimi karşılayacak klavye yi ben en iyi ekipmanları bulmaya çalışıyorum piyasaya sürülecek yeni ekipmanları öğrenme şansı varmı.
Tabii ki Apex Pro. Apex 7 bildiğiniz Red Switch fakat Pro'da Omnipoint Switch var yani belirli tuşların hassasiyetini siz ayarlayabiliyorsunuz ve çok iyi bir özellik. Düşünmeden pro alın. Şuan dünyanın en iyi klavyesi konumunda diyebiliriz ya da en hızlı switche sahip. Bu arada benim klavyem de Apex M750 ve UK dizilime sahip. Herhangi bir negatif etkisini görmedim hatta fazla tuş olmadığı için hoşuma da gidiyor. Zaten yerleri ezbere bildiğimiz için sorunsuz kullanıyorum.

Ü harfini nasıl yazdın sorabilirmiyim.

Son düzenleme:

Bence haklısın almalıyım ama ya aldıktan sonra hemen piyasaya yeni ürün sürerse SteelSeries isteklerimi karşılayacak klavye yi ben en iyi ekipmanları bulmaya çalışıyorum piyasaya sürülecek yeni ekipmanları öğrenme şansı var mı?

Ü harfini nasıl yazdın sorabilir miyim?

Mehabalar uzun zaman sonra konuyu hortlatmam iyi olmadı ama hangisini aldınız acaba?
Bende almak istiyoruma ikilemde kaldım.

Bende almak istiyoruma ikilemde kaldım
Bende bu hortlatmaya katılarak yorumumu yazayım.

Hatırladığım kadarıyla:
Apex Pro'da ayarlanır hassasiyet var.
Apex 7 Türkçe dil destekli.

Geri
Yukarı