%appdata% içindekilerin silinmesi sorun yaratır mı?

Bazı sürücülerin falan o klasörde dosyaları oluyor. Yanlış bir şey yapmışsın performans sıkıntıları yaşarsan format atman gerekir.

Sürücülerin dosyaları C:/Windows/System32/drivers klasöründe yer alıyor, %appdata%'de uygulamaların Data'sı ve yüklediğin uygulamaların dosyaları yer alıyor.
Arkadaşlar bilgisayar rahatlasın diye %appdata% klasörünün içindekileri Shift delete yaptım bazıları silinmedi atla dedim. Discord açılmadı ama çözdüm. Başka bir şey bozulmuş bilgisayara zarar verdim mi acaba?

Geri Dönüşüm Kutus'undan silmediyseniz girip "CTRL+A" yapıp sağ tıklayın ve geri yükle'ye tıklayın.

Sürücülerin dosyaları C:/Windows/System32/drivers klasöründe yer alıyor, %appdata%'de uygulamaların Data'sı ve yüklediğin uygulamaların dosyaları yer alıyor.

Geri Dönüşüm Kutus'undan silmediyseniz girip "CTRL+A" yapıp sağ tıklayın ve geri yükle'ye tıklayın.
Maalesef arkadaş shift-delete atmış.

Arkadaşlar bilgisayar rahatlasın diye %appdata% klasörünün içindekileri Shift delete yaptım bazıları silinmedi atla dedim. Discord açılmadı ama çözdüm. Başka bir şey bozulmuş bilgisayara zarar verdim mi acaba?

Birader programların verilerinin olduğu klasörü silmişsin. Sen %temp% klasörünü silmek istedin herhalde :D

Temiz bir 3.0 USB bulup, temiz bir kurulumla Windows 10, eğer biraz performans içinde 8.1 yükleyebilirsiniz, %appdata%'dakileri sildikten sonra program verilerini sildiğiniz için çok fena FPS düşüşleri ve droplanmalar yaşayabilirsiniz hatta oyun çökmelerine sebep olabilir sebebi ise %appdata%'dan verilerini sildiğiniz programların çökmesi ve Windows tarafından otomatik durdurulması, Windows durdurduğunda ise saniyelik droplar yaşayabilirsiniz eğer iyi bir sisteme sahip değilseniz.

Benim ses sürücümün uygulaması appdata klasöründe. Şu an laptoptayım ancak masaüstü bilgisayarda da ASUS'un belli yazılımları bu klasörü kullanıyor. Ayriyeten bir tane daha örnek olarak Windows Başlangıç menüsündeki uygulama kısayolları ve menüler bu klasörde yer alıyor.

Benim ses sürücümün uygulaması appdata klasöründe. Şu an laptoptayım ancak masaüstü bilgisayarda da ASUS'un belli yazılımları bu klasörü kullanıyor. Ayriyeten bir tane daha örnek olarak Windows Başlangıç menüsündeki uygulama kısayolları ve menüler bu klasörde yer alıyor.

Windows başlangıç menüsündeki kısayollar evet appdata klasöründe yer alıyor, ses sürücüsünün %appdata%'da olması ilginç

Geri
Yukarı