Apple 15 Ön Satışları Başladı

Bende Pro ile Max arasında gidip geliyorum hangisini sipariş versem diye karar veremedim. Bir yandan diyorum Pro alayım büyük sevmiyorum bir yandan diyorum pil farkı için alayım kararsızım.
PM takoz gibi resmen. Pro'nun kullanım rahatlığı aradaki pil farkını kapatmaya yeter bence. Ki günü kurtardıktan sonra çok mühim olmuyor batarya farkı. Yatmadan önce şarja takarsın olur biter.

PM takoz gibi resmen. Pro'nun kullanım rahatlığı aradaki pil farkını kapatmaya yeter bence. Ki günü kurtardıktan sonra çok mühim olmuyor batarya farkı. Yatmadan önce şarja takarsın olur biter.

Bende aynısını düşünüyorum, ama bazen film izlediğim de evden çıkmadan %100 yapmazsam yetmiyor. Şu an mesela 3 de çıktım evden 25 kalmış iPhone 13 de.

Bende aynısını düşünüyorum, ama bazen film izlediğim de evden çıkmadan %100 yapmazsam yetmiyor. Şu an mesela 3 de çıktım evden 25 kalmış iPhone 13 de.
Bu duruma ne sıklıkla düştüğünü hesap edip ona göre artı eksi durumu yapmalısın. Yine de kullanım kolaylığından ötürü bu riski alırdım ben.

Alacaktim, vazgecip Windows PC alip 40 bine de doviz aldim :D Alacaklara simdiden hayirli olsun.

Geri
Yukarı