Apple cihazları yavaşlatıyor mu?

Çünkü sadece IOS kullanıcılar tarafından kolay kolay modifiye edilemez. Android cihazlar guncelleme ile yavaslatilamaz. Ben cihazimi ozel çekirdek (kernel) attigim icin overclock'lu kullaniyorum birak yavaslatmayi. Sadece Apple boyle yapiyor.

Yukaridaki moderator rolundeki arkadas da bariz sekilde cihazin performansi dusmesine ragmen 'erkek adama bu kadar bile fazla olsun yeter bu sana' kafasinda hayret bir sey :D Dusmus iste baksana testlere. Kabul etmemek icin adamin sarjini 10 kere bosaltip doldurmaya calisiyor bir de... Hay Allah'im.
Android mi yavaşlatılamıyor ?😀 Güldürmeyin Allah aşkına.

Sıradan bir Android kullanıcısı, siz cihazınızı overclocklu kullanıyorsunuz diye Android yavaşlamıyor gibi bir şey yok. Bırakın bu iOS modifiye edilemiyor ayaklarını, en özgür sizsiniz.

Yavaşlayan Android değil cihazdır, Samsung da kendisi iOS gibi bir işletim sistemi çıkarıp tüm modeller ile uyumlu yapsa şu an iOS belki bu kadar popüler olmazdı. iOS cihazlar modifiye edilemez çünkü açık kaynaklı değildir.

Yavaşlayan Android değil cihazdır, Samsung da kendisi iOS gibi bir işletim sistemi çıkarıp tüm modeller ile uyumlu yapsa şu an iOS belki bu kadar popüler olmazdı. iOS cihazlar modifiye edilemez çünkü açık kaynaklı değildir.
gayet edilebilir, basitçene jailbreak ile cihazın biosunu bile değiştirebiliyorsun

Nereye değiştiriyorsun arkadaş? Yap da görelim o zaman kur Custom recovery IOS'a yanlış bilgi verme insanlara Jailbreak dediğin root un yanından bile geçemez.

Custom recovery dediğimiz olayı iTunes dışındaki uygulamlar ile zaten yapabiliyorsunuz iPhone'a Android kuran bile var. Jailbreak'te uygulama marketleri var root gibi oradan buradan dosya indirmekten çok daha rahat. Senelerce 5 telefon Android kullanan birisi olarak söylüyorum. Android iOS'in yanından bile geçemez.
Aynı zamanda başlığı açan benim, yeni güncellemeyi yapınca sorun çözüldü eskisinden daha iyi oldu...

Son düzenleyen: Moderatör:
Custom recovery dediğimiz olayı iTunes dışındaki uygulamlar ile zaten yapabiliyorsunuz IPhone'a Android kuran bile var. Jailbreak'de uygulama marketleri var root gibi oradan buradan dosya indirmekden çok daha rahat. Senelerce 5 telefon Android kullanan birisi olarak söylüyorum. Android IOS'in yanından bile geçemez.
Aynı zamanda başlığı açan benim, yeni güncellemeyi yapınca sorun çözüldü eskisinden daha iyi oldu...

Tabii canım Android yanından bile geçemezmiş, Linux bilgin sıfır belli oluyor açık kaynak bile vermeyen işletim sistemini savunuyor bana hala. Bu arada IPhone'a Android kurmak mümkün değildir donanımları uyumsuz bir kere. Root Jailbreak'den kat ve kat daha iyidir senin root anlayışın oradan buradan 3. parti uygulama kurmaksa sadece o senin sorunun. Root ile IOS'ta yapamayacağın bir sürü işlem yapabilirsin. İşlemciye overclock yap görelim IPhone'da. Yanlış bilgilendirme yapmayın.

Tabii canım Android yanından bile geçemezmiş, Linux bilgin sıfır belli oluyor açık kaynak bile vermeyen işletim sistemini savunuyor bana hala. Bu arada IPhone'a Android kurmak mümkün değildir donanımları uyumsuz bir kere. Root Jailbreak'den kat ve kat daha iyidir senin root anlayışın oradan buradan 3. parti uygulama kurmaksa sadece o senin sorunun. Root ile IOS'ta yapamayacağın bir sürü işlem yapabilirsin. İşlemciye overclock yap görelim IPhone'da. Yanlış bilgilendirme yapmayın.
?
açık kaynak olsa ne olacak iphoneda aynı işlemleri daha kolay bir şekilde yapabiliyorum. google androidin herşeyini açık kaynak vermiyor. huawei neden sıkıntı yaşamıştı o zaman? iosde cihaza overclock yapmanın gerek olduğunu düşünmüyorum. aynı zamanda appleın telefonda downgrade ilk iki hafta desteklemesini başka hiçbir firma yapmıyor..

Yeni konular

Geri
Yukarı