Apple fanboyluğu

Apple gibi kazığı sokan bir firma varken Android fiyat performans telefonların kıymetini bilmez Türk Halkı.

O sırada önemli bir işim vardı, görmemiş olabilirim. Sırf birini sevmiyorsun diye aşağılamak yerine hatasını söyleyip düzeltmesini, daha dikkatli olmasını söyleyebilirsin. Tabi vizyon meselesi bu.
Vizyon meselesi olduğundan dolayı felsefik bir konuda kendi düşüncene ters düştüğünden dolayı farklı yorumlara "Beğenmedim" atacak kadar sığ düşünceli bir kişiliksin sen, daha geçen "İndirim Köşesi"nde yanlış konu açtığın için bilgilendirdik şimdi de böyle yorum cevap yazıyorsun, gidip utancından ötede ağlarsın artık.
Hocam bu mesajı bana mı dedin anlamadım. Telefon piyasasına uzun süredir bakmıyorum ve tahmini fiyatını söyledim. Ayrıca hangi konuda içerlemişim?
Hayır, diğer arkadaşa dedim siz üstünüze alınmayın hocam, sizin dediğiniz fiyat da biraz fazla araştırdığımda max. 3000 civarı fiyat gördüm.
Apple fanboyu değilim ama neden Samsung önermediklerini anlayabiliyorum o da Samsung'un hatası. Her ay yeni telefon geliyor neredeyse, Apple gibi yılda bir toplu olarak çıkarıp yazılım üzerinde biraz daha odaklanmaları lazım. Özellikle de parçalara. Bildim bileli S20 serileri hem Exynos hem de kötü tasarlanma sebebiyle fırın gibi oluyor.
Fiyat olarak Samsung genelde iPhone'den daha avantajlı oluyor (fiyat ve özellikler göz önüne alındığında.)

Arkadaşlar İphone iyi güzel hoş ancak şuan ki İphone fiyatları ülkemiz şartları dahilinde çok fazla, İphone 11 18 bin TL falan olmuş, şimdi kalkıp o telefona 18 bin verip de androide çöp diyen adamı ciddiye almam ben, artık Apple almak lükstür ve paranız az ise gereksizdir, çünkü 15k'dan ucuza alacağınız İphone ürünü bir zaman sonra üzecektir, istesek de istemesek de android seveceğiz bizde bu ekonomi varken başka şansımızın da olmadığını düşünmekteyim.

Apple gibi kazığı sokan bir firma varken Android fiyat performans telefonların kıymetini bilmez Türk halkı.

O eskidendi Android'in ne fiyat performans olayı kaldı amiral gemisi cihazları Xiaomi iPhone fiyatına satıyor millete 😃 neye göre kime göre kazık? Devletin aldığı vergi cihazin Türkiye'ye girdiği fiyattan fazla giriş seviyesi Android cihazların kaderi belli ne kadar zorlarsan zorla 2-3 yıl sonra kasıp donmaya başlıyor basit şeyler de bile kasıyor cihaz. 8-9 bin lira olmuş a serisi Samsung'lar iyi ki SE 2020'yi 5000 liraya almışım. Yoksa a serilerine kaldıydık.

O eskidendi Android'in ne fiyat performans olayı kaldı amiral gemisi cihazları Xiaomi iPhone fiyatına satıyor millete 😃 neye göre kime göre kazık? Devletin aldığı vergi cihazin Türkiye'ye girdiği fiyattan fazla giriş seviyesi Android cihazların kaderi belli ne kadar zorlarsan zorla 2-3 yıl sonra kasıp donmaya başlıyor basit şeyler de bile kasıyor cihaz. 8-9 bin lira olmuş a serisi Samsung'lar iyi ki SE 2020'yi 5000 liraya almışım. Yoksa a serilerine kaldıydık.
Cücük kadar telefonununla mutluluklar.

Eğer fenomen değilsen Apple kullanmanın bir anlı yok. 2. Bir kamera olarak kullanmak Instagram için kullanmak için en iyi telefon.

Gayet memnun olduğum bir durum bu arada. Elma fanları paralarını çarçur ederken Android'ler bizim gibi "marka değil ürüncü" lere kalıyor. Android'e olan talep artsa A53 gibi cihazlara pili 3 saat ancak giden iPhone SE'den daha fazla para vermek zorunda kalabilirdik. Teşekkürler elma fanları.

Yeni konular

Geri
Yukarı