iPhone 7 alınır mı?

Bende iPhone 6S var şarj konusunda biraz işkence ediyor benim 3.5 saat ekran süresi verirken iPhone 7 4.5 saat ekran süresi veriyor. Dediğin oyunların içinden geçer. 2 yıl garanti bir şey olacağını zannetmiyorum.

Pek oyun oynayan birisi değilim. Ha, arada oynarım desem Clash of Clans, Asphalt 8 veya Roblox oynarım. İnternette gezmek için kullanacağım. En çok kullandığım uygulamalar şöyle; Twitter, YouTube, Discord. Ve neden iPhone 7 almak istiyorum sorusuna gelirsek; Apple fanlığı var biraz da. Ve ekosistem kuruyorum. Bu yüzden. Sizce almaya değer mi? İş görür mü?

Not: İlk defa iPhone kullanmıyorum. Bu yüzden Android cihaz önermeyin.

@EsatKa @Erenk1905 @en3s19

Alınır hocam.

Ben şu an kullanıyorum. Bazen problem çıkartıyor ama 6 yıllık bir cihaz için çok iyi durumda. Ben ile birlikte android bir cihaz alan kuzenim 3 kere telefon değiştirdi. Bende problem yok.

Pek oyun oynayan birisi değilim. Ha, arada oynarım desem Clash of Clans, Asphalt 8 veya Roblox oynarım. İnternette gezmek için kullanacağım. En çok kullandığım uygulamalar şöyle; Twitter, YouTube, Discord. Ve neden iPhone 7 almak istiyorum sorusuna gelirsek; Apple fanlığı var biraz da. Ve ekosistem kuruyorum. Bu yüzden. Sizce almaya değer mi? İş görür mü?

Not: İlk defa iPhone kullanmıyorum. Bu yüzden Android cihaz önermeyin.

@EsatKa @Erenk1905 @en3s19

SE 2 almanı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı