Apple M1 Pro mu M2 Air mı almalı?

Anladım bir adet MacBook buldum fakat mdm kilidi var falan dedi adam bypass ediliyor dedi ama pek güvenilir gelmedi bana şahsen sizlerede sormak lazım araştırdım ne olduğunuda çözemedim mdm denen şeyin. O yüzden ekstra 16 GB RAM için böyle bir riske girmeyeceğim sanırsam 16 GB olan M1 Pro satın alacağım gibi duruyor. Bunlar harici aklımda Windows cihazlarda var onlarda şunlar;

Benim düşüncem M1 Pro almanızdan yana, tabii yine en son karar verecek olan sizlersiniz. M.2 Pro olanı kullanıyorum ben ve gayet memnunum. Benim bilgisayarımla M1 Pro arasında o kadar fark olacağını sanmıyorum. Şimdiden hayırlı olsun.

Benim düşüncem M1 Pro almanızdan yana, tabii yine en son karar verecek olan sizlersiniz. M.2 Pro olanı kullanıyorum ben ve gayet memnunum. Benim bilgisayarımla M1 Pro arasında o kadar fark olacağını sanmıyorum. Şimdiden hayırlı olsun.
Tamamdır bu hafta alacağım teşekkürler yardımcı olduğunuz için ,
Diğer alacak kararsız kalan arkadaşlar olursa , biraz ağırlık farkına düzgün soğutma muhteşem bir ekranla devam etmeniz faydalı olur M1 Pro alınca deneyimlerimi yazarım iyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı