Apple MacBook Air M1 alınır mı?

Yazılım işine merak saldım Unity falan kullanacağım ama yetmez diyorsanız en mantıklısı Windows bir laptop almak.
M1 ile Unity üzer sizi. Zaten C# yazacaksınız. Windows ile başlayın. Mac'in iyisi ile her tür yazılım yapılır ancak M1 ya da 13" gibi modeller için hangi yazılım yapılacak önemli. Kaldırmayabilir.

M1 ile Unity üzer sizi. Zaten C# yazacaksınız. Windows ile başlayın. Mac'in iyisi ile her tür yazılım yapılır ancak M1 ya da 13" gibi modeller için hangi yazılım yapılacak önemli. Kaldırmayabilir.

İlginiz ve cevaplarınız için çok teşekkürler.

Hocam başınızı ağrıttım kusura bakmayın ama size Windows işletim sistemli laptop sorma şansım var mı? Bir iki tane atsam?

Son düzenleme:
İlginiz ve cevaplarınız için çok teşekkürler.

Hocam başınızı ağrıttım kusura bakmayın ama size Windows işletim sistemli laptop sorma şansım var mı? Bir iki tane atsam?
Rica ederim. O işlerle @Artoria Pendragon hocam ilgilenir ancak burada sorarsanız bir konuda birden fazla soru sorduğunuzdan ceza alırsınız. Yeni konudan devam edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı