Apple MacBook Pro M2 2022 alınır mı?

Lady Hellbender

Kilopat
Merhaba,

İşim gereği Macbook ve türevlerine bakıyorum. Hem şahsi/kişisel kullanımda hem de Full Stack (Angular/ReactJS - MEAN Stack) & Mobil uygulama geliştirmede (React Native, Android & iOS) kullanılacak bir model arıyorum.
Model ve almayı düşündüğüm yer: Amazon.com.tr

Önerileriniz benim için çok değerli olacaktır, saygılarımla.

Merhaba,

İşim gereği MacBook ve türevlerine bakıyorum. Hem şahsi/kişisel kullanımda hem de Full stack (Angular/ReactJS - mean stack) & mobil uygulama geliştirmede (React Native, Android & iOS) kullanılacak bir model arıyorum.

Evet güzel bir laptop fakat Apple de üniversite öğrencilerine indirim vardı Apple sitesini kontrol etmenizi öneririm hala devam ediyor ise yanında kalem veya AirPods ücretsiz denk geliyordu.

Merhaba,

İşim gereği MacBook ve türevlerine bakıyorum. Hem şahsi/kişisel kullanımda hem de Full stack (Angular/ReactJS - mean stack) & mobil uygulama geliştirmede (React Native, Android & iOS) kullanılacak bir model arıyorum.

Kankam bende M1 Air 16 GB 256 olan model var. 1 yıldır kullanıyorum Android ve iOS mobil native uygulama geliştirmede. Hiçbir sorun yaşamadım. Ekran konusunda da ama 16 GB RAM al.

Yeni konular

Geri
Yukarı